sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Czekają na uwagi

Czekają na uwagi

Czekają na uwagi
Data publikacji: 2016-02-15 22:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:54
Wywietleń: 2165 120134

We wtorek, 16 lutego odbędą się konsultacje społeczne w sprawie „Przebudowy ulic Andersena, Północnej, Wapiennej oraz budowa ulicy Miodowej na Osiedlu Osów". Celem spotkania będzie zebranie uwag i opinii mieszkańców dotyczących tej inwestycji. Spotkanie odbędzie się w godzinach 17-20 w sali sesyjnej Urzędu Miasta.

(g)

Fot. Ryszard PAKIESER

Na zdjęciu: w ramach inwestycja ma zostać wybudowany nowy odcinek ul. Miodowej.

Komentarze

Kosternacja
To jak to ma być?W wyniku nieprzemyślanych decyzji władz Szczecina na Osowie a powstać schronisko,tranzyt dla Warszewa i zbudowane Netto na Morenie parę metrów od okien mieszkańców! Ktoś bardzo nie lubi Osowa,bo...mieszka gdzie indziej!
2016-02-19 23:11:27
Krzysztof
Chodniki, ścieżki rowerowe, oświetlenie - tak, to służy wszystkim, poprawia bezpieczeństwo. Ale sankcjonowanie tranzytu przez całą Andersena i Miodową, spowodowanego wcześniej asfaltową nakładką bez ograniczeń ruchu, żeby wykonać "przy okazji" znajomym cichą uliczkę przy gruntach Urzędu Miasta przy Miodowej, w stylu jak z amerykańskich "cudownych lat"? Trawniki, szerokie chodniki, kostka pod sam dom. Dla kogo?
2016-02-16 23:16:43
mieszkaniec Osowa od 25 lat
Obserwuję jak Miodowa jest zajeżdżana notorycznie od kilku lat. Miasto robi z dzielnicy mieszkaniowej arterię o ruchu przyspieszonym. Dzieci, rowerzyści nie mają żadnych szans w starciu z ciężarówkami, betoniarkami które nawet teraz nie stosują się do ograniczenia 40 km/h. Osobówki pędzą w obu kierunkach po 80 km/h. Spowalniacze, ograniczenie ruchu na całej długości Miodowej od kościoła do Gubałówki to jest rozwiązanie ale poszerzanie i ruch przyspieszony doprowadzą do TRAGEDII. Smutne ale Warszewo jest "prawnie chronione" przez Prezydenta Miasta (wszyscy wiemy dlaczego), ciekawe czy ktoś pomyśli o zabytkowej Miodowej i naszym kochanym Osowie!!! Teraz trzeba "obsłużyć" Podburzańską, Andersena. Powiedzmy w końcu DOŚĆ dla tranzytu.
2016-02-16 12:29:58
Kategoryczne NIE!!!
Projekt Miasta zakłada zbudowanie obwodnicy północnych dzielnic przez środek do tej pory zacisznych i rekreacyjnych terenów na Osowie. Już teraz Miodowa i Andersena ledwo znoszą ruch samochodów, jesteśmy rozjeżdżani, kierowcy traktują nas jak tranzyt!!! Dlaczego Pan Prezydent nie pomyśli raczej nad wsparciem tego obszaru inwestycją o charakterze rekreacyjnym?
2016-02-16 11:12:37
mieszkaniec Osowa
Supeeerrrrr!!!! Udrożnią skrzyżowanie przy Głębokim, Osów połączą z Podburzańską i na Miodowej będzie ruch jak na Marszałkowskiej. Już teraz boje się tamtędy z dzieckiem chodzić. Dziękujemy Ci Prezydencie za kolejną tak bardzo potrzebną na Osowie inwestycję. Osów - taka dziwna dzielnica rekreacyjna pomiędzy schroniskiem i autostradą... Orajt!!!
2016-02-16 10:20:58
Otoczenie
A na ile poważnie będą brane pod uwagę głosy mieszkańców w sprawie przebudowy ulicy, tak samo jak protesty przeciwko budowie schroniska w sypialni Szczecina, jaką jest Osów i jego otoczenie?
2016-02-16 08:00:37

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie