Poniedziałek, 20 maja 2024 r. 
REKLAMA

Czekają na uwagi

Data publikacji: 15 lutego 2016 r. 22:06
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:44
Czekają na uwagi
 

We wtorek, 16 lutego odbędą się konsultacje społeczne w sprawie „Przebudowy ulic Andersena, Północnej, Wapiennej oraz budowa ulicy Miodowej na Osiedlu Osów". Celem spotkania będzie zebranie uwag i opinii mieszkańców dotyczących tej inwestycji. Spotkanie odbędzie się w godzinach 17-20 w sali sesyjnej Urzędu Miasta.

(g)

Fot. Ryszard PAKIESER

Na zdjęciu: w ramach inwestycja ma zostać wybudowany nowy odcinek ul. Miodowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kosternacja
2016-02-19 23:11:27
To jak to ma być?W wyniku nieprzemyślanych decyzji władz Szczecina na Osowie a powstać schronisko,tranzyt dla Warszewa i zbudowane Netto na Morenie parę metrów od okien mieszkańców! Ktoś bardzo nie lubi Osowa,bo...mieszka gdzie indziej!
Krzysztof
2016-02-16 23:16:43
Chodniki, ścieżki rowerowe, oświetlenie - tak, to służy wszystkim, poprawia bezpieczeństwo. Ale sankcjonowanie tranzytu przez całą Andersena i Miodową, spowodowanego wcześniej asfaltową nakładką bez ograniczeń ruchu, żeby wykonać "przy okazji" znajomym cichą uliczkę przy gruntach Urzędu Miasta przy Miodowej, w stylu jak z amerykańskich "cudownych lat"? Trawniki, szerokie chodniki, kostka pod sam dom. Dla kogo?
mieszkaniec Osowa od 25 lat
2016-02-16 12:29:58
Obserwuję jak Miodowa jest zajeżdżana notorycznie od kilku lat. Miasto robi z dzielnicy mieszkaniowej arterię o ruchu przyspieszonym. Dzieci, rowerzyści nie mają żadnych szans w starciu z ciężarówkami, betoniarkami które nawet teraz nie stosują się do ograniczenia 40 km/h. Osobówki pędzą w obu kierunkach po 80 km/h. Spowalniacze, ograniczenie ruchu na całej długości Miodowej od kościoła do Gubałówki to jest rozwiązanie ale poszerzanie i ruch przyspieszony doprowadzą do TRAGEDII. Smutne ale Warszewo jest "prawnie chronione" przez Prezydenta Miasta (wszyscy wiemy dlaczego), ciekawe czy ktoś pomyśli o zabytkowej Miodowej i naszym kochanym Osowie!!! Teraz trzeba "obsłużyć" Podburzańską, Andersena. Powiedzmy w końcu DOŚĆ dla tranzytu.
Kategoryczne NIE!!!
2016-02-16 11:12:37
Projekt Miasta zakłada zbudowanie obwodnicy północnych dzielnic przez środek do tej pory zacisznych i rekreacyjnych terenów na Osowie. Już teraz Miodowa i Andersena ledwo znoszą ruch samochodów, jesteśmy rozjeżdżani, kierowcy traktują nas jak tranzyt!!! Dlaczego Pan Prezydent nie pomyśli raczej nad wsparciem tego obszaru inwestycją o charakterze rekreacyjnym?
mieszkaniec Osowa
2016-02-16 10:20:58
Supeeerrrrr!!!! Udrożnią skrzyżowanie przy Głębokim, Osów połączą z Podburzańską i na Miodowej będzie ruch jak na Marszałkowskiej. Już teraz boje się tamtędy z dzieckiem chodzić. Dziękujemy Ci Prezydencie za kolejną tak bardzo potrzebną na Osowie inwestycję. Osów - taka dziwna dzielnica rekreacyjna pomiędzy schroniskiem i autostradą... Orajt!!!
Otoczenie
2016-02-16 08:00:37
A na ile poważnie będą brane pod uwagę głosy mieszkańców w sprawie przebudowy ulicy, tak samo jak protesty przeciwko budowie schroniska w sypialni Szczecina, jaką jest Osów i jego otoczenie?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA