czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Czad w warsztacie. Pracownicy trafili do szpitala

Czad w warsztacie. Pracownicy trafili do szpitala

Czad w warsztacie. Pracownicy trafili do szpitala
Data publikacji: 2018-01-24 09:23
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:45
Wywietleń: 1645 310864

„Cichy zabójca” znów uderzył. Tym razem w warsztacie spawarek na koszalińskim osiedlu Jamno. We wtorkowe (23 stycznia) popołudnie interweniowali strażacy, a pogotowie ratunkowe odwiozło dwóch mężczyzn w stanie ciężkim do szpitala wojewódzkiego.

Hospitalizowani zatruli się tlenkiem węgla. Pogoda jest mroźna. W warsztacie spawarek w Jamnie pracownicy pomieszczenie ogrzewali przy pomocy piecyka, tzw. kozy. Gdyby nie reakcja sąsiada, to doszłoby do tragedii. To on zobaczył leżącego nieprzytomnego mężczyznę, a drugi błagał o wezwanie pogotowia. Sąsiad otworzył szeroko drzwi zakładu i powiadomił ratowników.

Gdy przybyli strażacy, to obecności tlenku węgla w pomieszczeniu już nie stwierdzili. Pogotowie ratunkowe przewiozło mężczyzn w stanie ciężkim do szpitala wojewódzkiego. Poszkodowani przeżyli niebezpieczne zdarzenie. ©℗

(m)

Fot. koszalininfo

Komentarze

koza
Tak to jest gdy chce się zaoszczędzić i redukuje koszty.
2018-01-24 10:15:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”