środa, 01 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Coś się nie klei...

Coś się nie klei...

Coś się nie klei...
Data publikacji: 2016-02-08 19:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:53
Wywietleń: 3179 116255

Nowe napisy na szklanym pawilonie kawiarni w dawnej alei kwiatowej przy pl. Żołnierza Polskiego w Szczecinie wzbudziły spore emocje wśród niektórych mieszkańców. Krytyczne uwagi pojawiły się m.in. na facebookowym profilu Stowarzyszenia Estetycznego i Nowoczesnego Szczecina. „U nas nie może być elegancko. Nowy właściciel tkwiący w latach 90-tych?" - napisał jeden z internautów. Jak poinformowała nas menadżerka lokalu, wkrótce napisy zostaną zlikwidowane i zastąpione nowym, podobno lepszym projektem. ©℗

(szymw)

Fot. Anna Gniazdowska

Komentarze

SromotnikBezwstydny
Kiedy magistraccy zlikwidują to szkaradzieństwo?Ta "szklana pułapka"bardziej pasuje do wstawienia w "Przełomy" lub zapakowania w nią rozpadającej się Frygi! NIE szpeceniu "alei kwiatowej"!
2016-02-09 14:55:59
micW
Aniu, jesteś uposledzona czy pop prostu język polski sprawia Ci spore trudności?
2016-02-09 12:10:08
Oszust !!
Ten gość który brał franczyze od Columbusa oszukał naszego szczecińskiego przedsiębiorce. Podobno to nie jest jedyny lokal w którym własnowolnie zmienił nazwe... sprawa w sądzie. Tak słyszałam.
2016-02-09 11:29:19
Reklama
Brakuje tylko numeru telefonu i już będzie "idealne" ogłoszenie sprzedaży. Zupełnie identyczne jak te, wożone na tylnych szybach samochodów. Swoją drogą, czy to nie jest głupie? Lokal ma osobę o dumnie brzmiącej nazwie menadżer, z pewnością ma też właściciela, pieczołowicie dobierał czcionkę tych naklejek, a nagle czytamy wypowiedź, że świeżo założone napisy zostaną zlikwidowane i zastąpione nowymi? O co tu chodzi? O debatę społeczną, czy indywidualne wyczucie estetyki?
2016-02-09 07:57:10
Ania
Najbardziej obrzydliwe miejsce a było tak cudownie kwiatki ławki .teraz starsze osoby nie mają gdzie siedzieć porazka