Niedziela 14 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Co robią dzieci w weekendy? Kradzieże, narkotyki, napady...

Data publikacji: 2018-03-28 14:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:07
Co robią dzieci w weekendy? Kradzieże, narkotyki, napady...
 

Na ścieżkę zła wchodzą już w szkole podstawowej. Zazwyczaj zaczyna się od alkoholu i narkotyków. Potem nadchodzi czas na drobne kradzieże sklepowe i inne niezgodne z prawem wybryki. Od lat nie umiemy sobie poradzić z tym problemem.

– Nieletni stanowią około 3,5 proc. wszystkich sprawców popełnianych przestępstw. Poziom ten utrzymuje się w ostatnich latach – informuje podkomisarz Mirosława Rudzińska z Biura Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Policjantka potwierdza przy tym, że najczęściej popełnianymi przestępstwami wśród nieletnich są przestępstwa narkotykowe.

– W dalszej kolejności wygląda to tak jak w przypadku przestępstw osób dorosłych. Są to przede wszystkim kradzieże i uszkodzenia mienia – dodaje podkomisarz Rudzińska.

Młodzież popada w konflikt z prawem zazwyczaj w czasie weekendów lub letnich wakacji. Mundurowi pełniący służbę prewencyjną doskonale wiedzą, że najwięcej interwencji czeka ich w piątki w rejonach pubów i dyskotek. Tak jest zarówno w samym Szczecinie, jak i w innych miejscowościach województwa. ©℗

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 28 marca 2018 r.

Przemysław Weprzędz

Fot. Artur Bakaj

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

czarniak
2018-03-31 08:50:12
No to Cię zdziwię 'hahaha'. Pojedź sobie do jednego z powiatów w północnej, albo zachodniej części województwa to się dowiesz, że układy są jawne do tego stopnia, że już każdy wie kto kogo do kogo wysyła i kiedy, żeby chodził nosić koperty z gotówką i ofertami na 'transakcje wiązane'
u
2018-03-29 06:45:17
Oczywiście dzieci bezdomne, sieroty, które nie mają rodziców, aby pokazały dobre wzorce.
Do...PO-nizszego hahaha
2018-03-28 23:26:50
PO-czekaj jeszcze troche, az K.R.S. itp. Instytucje... calkowicie sie PO-wymienia, to wtedy zobaczymy, Kto bedzie sie Smial ostatni - Hi, Hi, Hi...!!
PO-dpatrzone w Sadzie
2018-03-28 23:18:52
Bo najczesciej nie daleko... spada jablko od Jabloni !!
hahaha
2018-03-28 19:33:14
No błagam! Już ktoś musiał wrzutkę zrobić na PO i Nowoczesną. Szkoda tylko to się kupy nie trzyma - pospolite złodziejstwo i bandytyzm to przecież jeśli już domena PIS, przykład poseł Pięta (złodziej z wyrokami). Dzieci aferałów z PO i Nowoczesnej wiedzą że żeby kraść skutecznie trzeba to robić rękami innych. Albo tak żeby nic się nie udało udowodnić - patrz zero wykrytych układów mimo już lat szukania przez Ziobrową prokuraturę... No ale do tego trzeba inteligencji więc...
k
2018-03-28 17:46:15
TO co ich rodzice ?
o
2018-03-28 15:36:27
to ci sami co zbierają do puszek a później je okradają. dorastają i zbierają do świnki na samochód a gdy podrosną napadają na stacje benzynowe. widać elektorat Nowoczesnej i PO ma trwałe korzenie. wszystko przez zdeprawowane dzieciństwo, molestowanie seksualne i smoczkowy mobbing w żłobku. piją i się rozrywają bo nikt im nie zapewnia rozrywki. psy sr..ą do piaskownicy a pijane matki z wózkami nie dmuchają alkomatów.. one dmuchają się dla 500 plus aby powiększać patologie. tatuś z 13 pensją nie dotarł od roku do domu bo po drodze zakleszczył trzecią nogę w najbliższej lolicie czym doprowadza chcącą do szału niezaspokojenia. musi pić i na to patrzy nieletni i dochodzi do wniosku że to jest nudne. nieletnie już ledwo obrosną przepełnia ochota utraty hymenu skokiem na łono przyrody z siwym dobrze odżywionym starym za to posażnym kogutem.dzieci znają wartość pieniądza- inflacja powoduje że aby wyjść na swoje trzeba więcej kraść.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA