Niedziela, 24 września 2023 r. 
8 szczecin
REKLAMA

Ciepło i słonecznie w Międzyzdrojach

Data publikacji: 11 kwietnia 2021 r. 19:09
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 22:27
Ciepło i słonecznie w Międzyzdrojach
 

Jeszcze w piątek w Międzyzdrojach było pochmurnie, ale w sobotę i niedzielę pogoda mile wszystkich zaskoczyła. W ciepłych promieniach słońca pejzaż o okolicach morza radował tutejszych mieszkańców oraz licznie przybyłych gości. Jak podpatrzyliśmy - mewy z dużym piskiem fruwały w powietrzu, rybacy cieszyli się z udanych połowów, a turyści korzystali ze spacerów. Temperatura sięgała ok. 20 stopni.

Wiele sklepów nie było czynnych, ale miłośnicy lodów, gofrów, czy też smacznej rybki, mogli zadowolić się potrawami podawanymi na wynos.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że miasto zmienia swoje oblicze. Powstaje wiele nowych inwestycji, które w najbliższych latach w dużym stopniu wpłyną na poprawię bazy hotelarskiej, gastronomicznej i usługowej. Tym samym, będą jeszcze bardziej kusić turystów z kraju i zagranicy, do odwiedzenia tego popularnego zakątku nad morzem w naszym województwie.

Tekst i fot. T. Szymański

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Sceptyk
2021-04-12 13:57:42
Trudno opisać radość służby zdrowia z takiej pogody i spodziewanego najazdu na Oddziały Covidowe w promieniu 200km a może i dalej od Zdrojów.Pie-dolone pokolenie ADHD.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA