Piątek, 22 września 2023 r. 
19 szczecin
REKLAMA

Chciał skoczyć z mostu

Data publikacji: 26 października 2015 r. 12:33
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:31
Chciał skoczyć z mostu
 

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Szczecin – Śródmieście uratowali młodego mężczyznę, który chciał skoczyć z mostu do rzeki. Policjanci z własnej inicjatywy zainteresowali się młodzieńcem stojącym już na moście przy barierce. 24- latek jest teraz pod opieką specjalistów.

W niedzielę po godzinie 15.00 mundurowi ze Śródmieścia, którzy pełnili służbę w mieście usłyszeli drogą radiową komunikat o mężczyźnie, który rzekomo chce skoczyć z mostu do rzeki. Radiooperator podał rysopis tego młodego człowieka oraz miejsce, w którym może on przebywać.


- Policjanci, którzy byli w rejonie parkingu przy Trasie Zamkowej zauważyli w pewnym momencie, jak młody człowiek wchodzi na most. Mundurowi spokojnie, by nie przestraszyć młodzieńca przeskoczyli przez barierkę i tak naprawdę w ostatniej chwili złapali tego mężczyznę ratując go przez upadkiem z wysokości - relacjonuje asp.szt. Anna Gembala.


Na miejsce funkcjonariusze wezwali Pogotowie Ratunkowe. 24-latek nie chciał zbytnio rozmawiać, stwierdził tylko, że ma problemy rodzinne. Teraz jest pod opieką specjalistów. Przełożony policjantów wystąpił z wnioskiem o ich nagrodzenie.

(k)

Fot. arch.

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA