piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Chciał skoczyć z mostu

Chciał skoczyć z mostu

Chciał skoczyć z mostu
Data publikacji: 2015-10-26 12:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:44
Wywietleń: 1966 33349

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Szczecin – Śródmieście uratowali młodego mężczyznę, który chciał skoczyć z mostu do rzeki. Policjanci z własnej inicjatywy zainteresowali się młodzieńcem stojącym już na moście przy barierce. 24- latek jest teraz pod opieką specjalistów.

W niedzielę po godzinie 15.00 mundurowi ze Śródmieścia, którzy pełnili służbę w mieście usłyszeli drogą radiową komunikat o mężczyźnie, który rzekomo chce skoczyć z mostu do rzeki. Radiooperator podał rysopis tego młodego człowieka oraz miejsce, w którym może on przebywać.


- Policjanci, którzy byli w rejonie parkingu przy Trasie Zamkowej zauważyli w pewnym momencie, jak młody człowiek wchodzi na most. Mundurowi spokojnie, by nie przestraszyć młodzieńca przeskoczyli przez barierkę i tak naprawdę w ostatniej chwili złapali tego mężczyznę ratując go przez upadkiem z wysokości - relacjonuje asp.szt. Anna Gembala.


Na miejsce funkcjonariusze wezwali Pogotowie Ratunkowe. 24-latek nie chciał zbytnio rozmawiać, stwierdził tylko, że ma problemy rodzinne. Teraz jest pod opieką specjalistów. Przełożony policjantów wystąpił z wnioskiem o ich nagrodzenie.

(k)

Fot. arch.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie