„Razem dla Karoli” to wyjątkowe, charytatywne wydarzenie, które odbędzie się 26 lipca w zakładzie fotograficznym MiniFot przy al. Wojska Polskiego 12 w Szczecinie.
Celem wydarzenia jest zbiórka środków na rehabilitację Karoli, która po ciężkim wypadku potrzebuje wsparcia, aby wrócić do sprawności. W programie wydarzenia przewidziano: winylowe sety DJ-skie na żywo (zagrają najlepsi winylowi DJ-e, klasyka i pozytywna energia), charytatywna loteria fantowa z nagrodami od lokalnych artystów i sponsorów, licytacja unikalnych doświadczeń. Każdy, kto przyjdzie, otrzyma kawę i domowe ciasto.
Wydarzenie wspierają: 33’45 recordstore i MiniFot.
Uczestnicy mogą wylicytować: profesjonalny makijaż okolicznościowy, strzyżenie u najlepszego fryzjera, prywatną lekcję tańca high heels, trening personalny, Ride motorem, sesję fotograficzną, czy dwugodzinną sesję Intuicyjnego Masażu Energetycznego.
Wydarzenie odbędzie się w sobotę 26 lipca w godzinach 12-16.
(K)