sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > CBA: Znany kapitan jachtowy zatrzymany za korupcję

CBA: Znany kapitan jachtowy zatrzymany za korupcję

CBA: Znany kapitan jachtowy zatrzymany za korupcję
Data publikacji: 2017-05-09 16:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:40
Wywietleń: 750 252779

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego ze Szczecina zatrzymali kapitana jachtowego - armatora jednego z większych i najszybszych jachtów na Pomorzu Zachodnim. Usłyszał on już zarzuty korupcyjne - informuje CBA.

W dalszej części komunikatu czytamy, że zatrzymany żeglarz za korzystną dla niego decyzję i zasponsorowanie mu przez spółkę z udziałem Skarbu Państwa uczestnictwa w znanych regatach oceanicznych na Pacyfiku oferował korzyść majątkową w postaci pieniędzy. Agenci CBA ustalili, że chciał w ten sposób uzyskać  235 tys. zł.

Sprawą zajęła się już Prokuratura Regionalna w Szczecinie, która postawiła zatrzymanemu zarzuty przekupstwa menedżerskiego, stosując jednocześnie wolnościowe środki zapobiegawcze - dozór i poręczenie majątkowe.

(isz)

Komentarze

Do Jarunia
Trochę pokory w podkręcaniu ocen. Pan Czarek da sobie radę, z CBA podadzą sobie rękę na przeprosiny :) i wszyscy będziemy się dobrze bawić na The Tall Ships Races 2017, oglądając piękne jachty, które zareklamują i Szczecin i Police :)
2017-05-10 14:54:29
Jarun
Jest niewinny - dopóki Sąd go nie skarze ! A swoją drogą to kpina, żeby za własne pieniądze musiał przekupywać (jeżeli to prawda) jakiś tam urzędasów. Bo co? Inaczej mu tego nie załatwią - jak nie dostaną "kuku w ruku ? PS. Może za mało dał ? :-)
2017-05-09 22:07:00
Do Jarunia
Reklama spolki na jachcie na pewno za darmo miaa byc wyswietlana. Troche naciagane.
2017-05-09 18:43:14
zed
Za komuny SBecja gnębiła ludzi, teraz robi to CBA
2017-05-09 18:24:57
Olek
"SHARKI"?
2017-05-09 17:55:15
Karol
za duzo tych trzy-literkiwych instytucji, które na siłę udowadniają potrzebę swojego istnienia często niszcząc osoby bez opamiętania
2017-05-09 17:45:13
Czytelnik
Jak dla mnie naciągane,lub uszyta prowokacja bo CBA potrzebuje "wyników" Ich brak parzy w tyłek szefostwo i przyśpiesza widmo degradacji.
2017-05-09 17:30:12
Jarun
Tylko rybki nie biorą ... :-)
2017-05-09 17:21:13
leo
Znany kapitan, znany gastronomik, znany radny.... Sami znani i "lubiani"...