piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Castor już otwarty

Castor już otwarty [GALERIA]

Castor już otwarty
Data publikacji: 2016-08-11 13:31
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:36
Wywietleń: 1660 148186

Długa kolejka ustawiła się w czwartek przed godziną 11 przed Castorem. Społemowski market został ponownie otwarty po trwającym nieco ponad trzy miesiące remoncie.

PSS Społem ma w Szczecinie pięćdziesiąt dwa sklepy, dodatkowo jeden w Policach. Castor znajdujący się przy ul. Emilii Plater jest największym z nich - to ponad 730 m2 powierzchni sprzedażowej. A na niej czego tylko dusza zapragnie m.in.: dział ze zdrową żywnością, ogromny wybór serów, świeże ryby (na lodzie), garmażerka (pierogi, krokiety, sałatki, kluski, łazanki itd.), chemia, artykuły przemysłowe. Klienci będą mogli samodzielnie kroć zakupiony chleb,   na specjalnych czytnikach sprawdzać ile dana produkt kosztuje. W czwartek nie brakowało atrakcyjnych cen, przykładowo ogórki gruntowe były po 1,49 zł za kilogram, pomidory malinowe za 2,99 zł/kg, ser koryciński za 29,99 zł/kg.

- Jest pięknie. Niby w pobliżu jest gdzie robić zakupy, a jednak człowiek się przyzwyczaja do jednego miejsca. Tutaj mam wszystko, w dodatku niedrogo. A i ciekawa byłam jak teraz w środku zrobiono, mam też nadzieję, że sprzedawczynie będą te same - mówiła jedna ze szczecinianek, która przyszła zobaczyć jak wygląda Castor po modernizacji.

Przed otwarciem drzwi dla klientów odnowiony punkt został także poświęcony przez księdza ze znajdującej się po sąsiedzku kościoła p.w. św. Stanisława Kostki.

Przypomnijmy, że Społem wyremontowało już m.in. market przy ryneczku Pogodno, również Halę Piastowską na Niebuszewie. Następny ma być obiekt w Płoni, a później popularny Syriusz przy ul. Witkiewicza. (kol)

Fot. Robert STACHNIK

Castor już otwarty Castor już otwarty Castor już otwarty Castor już otwarty Castor już otwarty Castor już otwarty Castor już otwarty Castor już otwarty Castor już otwarty Castor już otwarty Castor już otwarty

Komentarze

Klijentka...
Gratuluję kolejnego sukcesu,i czekam na kolejne remonty podanych sklepów,jestem właśnie klijentką syriusza i już nie mogę się doczekać kiedy sklep w którym bardzo lubię robić zakupy ,zostanie tak ładnie zmodernizowany...życzę dużo klijentów i samych sukcesów
2016-08-25 15:41:17
Ona
Sklepy są,bardzo ładne po remoncie.Życzę dalszych sukcesów.A klijentom którzy robią zakupy ,właśnie w tych tradycyjnych sklepach....więcej szacunku dla pań ,które tak naprawde ciężko pracują właśnie one wykonują najwięcej pracy ,często niestety są nie doceniane przez klijentów,i traktowane jak gorszy sort....a później nie dziwmy się, że pani sprzedawczyni się nie uśmicha....życzę dużo klijentów ,więcej remontów,i gratuluje wiekszości pracowników....
2016-08-25 15:34:24
zs
Okoliczne menele sie bardzo ciesza ;)
2016-08-13 10:50:45
tobi
Czy ci ludzie tygodniami nie robili zakupów? Spójrzcie na ich oczy.A w kolejce biedni /?/ emeryci.
2016-08-11 19:32:18
SimoN
Hahahaha...czarne nie zawsze wyszczupla , zwłaszcza jak wyłazi białe(fot.10)
2016-08-11 17:54:55
ala66
Proponuję na miejscu Stoczniowca postawić kamienicę i na parterze sklep Społem.Podobnie jak jest na Monte Cassino. Wtedy wróci zwarta zabudowa przy ul.Parkowej.
2016-08-11 16:05:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy