poniedziałek, 24 września 2018.
Strona główna > Wiadomości > Carrefour otwarty w Kaskadzie

Carrefour otwarty w Kaskadzie [GALERIA, FILM]

Carrefour otwarty w Kaskadzie
Data publikacji: 2018-04-25 15:22
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:38
Wywietleń: 15855 324730

W szczecińskiej galerii handlowej Kaskada znów można robić zakupy spożywcze. W środę w południe otwarto tam supermarket Carrefour. To czwarty sklep tej sieci w naszym mieście, najmniejszy z nich, ale w formacie "premium".

Na otwarcie sklepu przyszło wielu klientów ciekawych nowej oferty. Pierwsi goście mogli skorzystać z degustacji i drobnych atrakcji.

Sklepy w formacie "premium" wyróżniają się nowoczesnym designem i rozbudowaną ofertą produktów delikatesowych. W Kaskadzie na powierzchni 1700 m kw znajduje się ponad 20 tysięcy artykułów spożywczych i przemysłowych. Jest tu m.in. piekarnia (część pieczywa wypieka się na miejscu), stoisko mięsne, wędlin i serów, tzw. "zdrowa półka" z produktami dietetycznymi, bez laktozy, bezglutenowymi i bio.

Film: Anna Gniazdowska

Szczeciński sklep zatrudnia ponad 35 osób.

- Porównując sytuację z innymi miastami w Polsce było tu dużo łatwiej skompletować załogę, choć jeszcze potrzebujemy kilku osób - mówi Marek Lipka, dyrektor supermarketów Carrefour Polska.

Market zajął miejsce po delikatesach Alma, zamkniętych pod koniec października 2016 r.

- Cieszymy się, że jedyny market Carrefour typu premium w Szczecinie otwiera się u nas - mówi Norbert Fijałkowski, dyrektor Kaskady. - Jeśli chodzi o najbliższe plany naszej galerii, w czerwcu na pierwszym piętrze otworzy się sklep Nike. Za kilka dni będziemy też mogli potwierdzić podpisanie umowy z nowym operatorem fitness. Powinien zacząć działać około czerwca.

(gan)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie Carrefour otwarty w Kaskadzie

Komentarze

Ktoś
Śmiechu warte żeby w dzisiejszych czasach tak się zachowywać, to jak w PRL-lu gdy rzucili coś do sklepu.
2018-04-26 22:34:32
ciekaff
Supermarket Carrefour w formacie "premium" ... hahahahaha!! Czyli poza tym formatem "to Napoleon" wciska same badziewia ?? Czekam na Netto,Biedronkę i Lidla ...że o Żabce w formacie Premium nie wspomnę :):)
2018-04-26 13:30:26
Bartek
Czy te dziadzy spiżowe nie mają odrobiony kultury, pchają się tam jakby mogli sobie życie o parę lat przedłużyć. Mam nadzieję że to żałosne wychowane w kominie pokolenie szybko się zwinie z tego świata...
2018-04-26 09:39:30
Antyjanusz
O i tranzwesty też przyszedł?
2018-04-26 07:41:32
jonatan
Prawie same babcie emerytki i koniecznie ksiądz z kropidłem, który teraz zastępuje sekretarza partii w PR-lu.
2018-04-25 23:44:41
Gośka
Ksiądz niezbędnym elementem wystroju każdego marketu.
2018-04-25 22:56:20
2 Foto
A na 2-ch zdjeciach widac wyraznie ze i Ateisci... mogli jeszcze przyjsc ZE czy PO Swieconka/e !!
2018-04-25 22:51:26
Dajemy zarobic Francuzom - gdyz Sami jeszcze "nie po-tra-fi-my"
Tu dopiero bylo wyraznie widac...a ile to Energi maja jeszcze Nasi Emeryci ! A byl chociaz Rabat ma Macaron ?
2018-04-25 22:03:19
don ciccio
Mafia geriatryczna w natarciu.
2018-04-25 21:32:28
ciekawy
Zawsze się zastanawiam co ludzi skłania do przychodzenia na takie otwarcia i przepychania się by być pierwszym.... gadżety?degustacje? czy co?
2018-04-25 21:20:43
haha
Średnia wieku 60 i ksiądz. Typowa polska cebula.
2018-04-25 19:53:22
0bserwator
ciekawe kto temu szamanów zapłacił i ile
2018-04-25 18:48:23
Folklor
Janusze i Grażyny ruszyli na zakupy, a Aliny i piksele do komentarzy.
2018-04-25 18:41:10
dana
Czegóż jeszcze tym ludziom brakuje?!
2018-04-25 18:11:47
Eleonora
Przyjemnie skorzystać z promocji i degustacji.
2018-04-25 17:56:55
piksel
A jakim prawem ten zboczeniec w czarnej sukience posługuje się herbem miasta Szczecina?
2018-04-25 17:47:47
heh
no i Grażyny i Janusze ruszyli na zakupy!
2018-04-25 16:52:23
Alina
A ten facet w czarnej sukience po co ? Dosyć dyktatury kościoła !
2018-04-25 16:52:14
cezary
Nawet maga zaprosili hohoho
2018-04-25 16:24:15
o ci klienci
dużo ich nie było więc się nie pozabijali
2018-04-25 16:16:57
obserwator
wiocha ruszyła!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2018-04-25 15:53:34
Obserwer
Spotkanie spragnionych