Środa 27 października 2021r. 
REKLAMA

Cały Szczecin w kwiatach. Niedzielny finał, czyli czas zwycięzców

Data publikacji: 2019-09-28 11:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-29 00:10
Cały Szczecin w kwiatach. Niedzielny finał, czyli czas zwycięzców
 

W samo południe w najbliższą niedzielę (29 września) poznamy zwycięzców tegorocznej, 45. edycji konkursu „Cały Szczecin w kwiatach”, organizowanego przez naszą redakcję. Tym razem aż w pięciu kategoriach. A nasi Czytelnicy tradycyjnie wyłonią również w drodze trwającego wciąż SMS-owego głosowania laureata Nagrody Publiczności.

Finałowa gala odbędzie się w gościnnych progach pod nowym adresem Centrum Ogrodniczego firmy Rajski Ogród HURT I DETAL przy ul. Waleriana Łukasińskiego 110 w Szczecinie (to teren dawnych Zakładów Piekarniczych/Cukierni Mistrza Jana). Wjazd i wejście znajdują się tuż obok przystanku autobusów miejskich linii 74, 80 i 86. Zainteresowani nie powinny mieć problemów z dotarciem na miejsce, bo tablice i banery reklamowe firmy są doskonale widoczne i z pewnością bezbłędnie każdego doprowadzą we właściwe miejsce.

Niemal do ostatniej chwili, tj. do soboty (28 bm.) do godz. 23.59 – czekamy zatem na SMS-y w głosowaniu na Nagrodę Publiczności. Aby wskazać swojego faworyta, wystarczy go wysłać pod numer 7148 (koszt: 1,23 zł z VAT), wpisując hasło: kurier.kwiaty.x. Za x wstawiając liczbę przypisaną do wybranego przez siebie kandydata. Każdemu – imiennie – został przypisany odpowiedni kod SMS, tj. liczba porządkowa od 1 do 17.

Na naszej stronie internetowej – 24kurier.pl (AKCJE KURIERA, zakładka: Cały Szczecin w kwiatach 2019) – publikujemy listę finalistów konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów i innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne i instytucje) oraz ogródków działkowych. Przed dokonaniem wyboru zachęcamy również do lektury zamieszczonych tam prezentacji z fotogaleriami.

Na zdobywcę Nagrody Publiczności czeka zaproszenie do Uzdrowiska Połczyn w Połczynie-Zdroju na tygodniowy pobyt dla 2 osób. Natomiast dla głosujących do wygrania są upominki, m.in. torby z kalendarzami Całego Szczecina w kwiatach na 2020 rok, książkami i nawozami do roślin. W niedzielę po godz. 10 głosującym na telefony zostanie przesłane pytanie. Prezenty otrzymają te osoby, które najszybciej nadeślą prawidłową odpowiedź. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

Zobacz najpiękniejsze szczecińskiego balkony, ogrody i inne formy zagospodarowania terenu zielonego i zagłosuj.

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONEAKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ