Sobota 15 maja 2021r. 

Byli poszukiwani. Wpadli przez... wykroczenia drogowe

Data publikacji: 2020-07-01 13:07
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-01 19:12
Byli poszukiwani. Wpadli przez... wykroczenia drogowe
 

Policjanci z grupy SPEED zatrzymali w Szczecinie dwie osoby poszukiwane. Mężczyźni wpadli, bo funkcjonariusze przerwali im podróż samochodami za... wykroczenia drogowe.

Funkcjonariusze Wydziału Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, wchodzący na co dzień w skład grupy SPEED, zatrzymali do kontroli drogowej pojazd. Jego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. To 41-letni mieszkaniec gminy Kobylanka. Kiedy mundurowi sprawdzili jego uprawnienia do kierowania w policyjnym systemie, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia, bo ma do odbycia karę więzienia.

Tego samego dnia policjanci zatrzymali kolejnego mężczyznę. Tym razem poszukiwanego do ustalenia miejsca pobytu. Był on pasażerem jednego z pojazdów, którego kierowca popełnił wykroczenie.

Grupa SPEED została powołana w lipcu zeszłego roku. Reaguje na karygodne zachowania na drodze i jest tam, gdzie dochodzi do notorycznego przekraczania prędkości.

(sag)

Fot. policja

Komentarze

XYZ
2020-07-01 19:03:58
"Grupa SPEED została powołana w lipcu zeszłego roku. Reaguje na karygodne zachowania na drodze i jest tam, gdzie dochodzi do notorycznego przekraczania prędkości" Ale tylko w wygodnych dla siebie miejscach. Ul. Matejki, Wyzwolenia czy Woj. Polskiego chyba nie podlega kontroli

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ