wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Bursa jak nowa

Bursa jak nowa [GALERIA]

Bursa jak nowa
Data publikacji: 2020-08-03 15:28
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-03 19:34
Wywietleń: 1013 467940

Ponad 3 miliony złotych kosztował remont budynku Bursy nr 2 przy ul. Pokoju w Szczecinie. Za te pieniądze wyremontowano pomieszczenia, powstały przestronne korytarze, sanitariaty i kuchnia.

- Bursa nr 2 powstała w  wyniku adaptacji budynku po Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym nr 4 - informuje Piotr Zieliński, rzecznik prasowy Miasta Szczecin ds. inwestycji. - Obiekt po modernizacji pomieści 80 uczniów, którzy będą mieli do dyspozycji salę gimnastyczną, pomieszczenie do ćwiczeń siłowych, salę cichej nauki.

Rzecznik dodaje, że w budynku mieści się kuchnia ze stołówką oraz mała kuchnia do samodzielnego przygotowania posiłków. - W obiekcie znajdują się przestronne korytarze, nowocześnie wyposażone pokoje oraz pomieszczenia sanitarne. Obiekt jest częściowo przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo - wylicza.

Wykonawcą była firma Inwest - Budowa. Teraz do zakończenia kompleksowej adaptacji tego budynku, pozostanie wykonanie elewacji wraz z termomodernizacją oraz zagospodarowaniem terenu.

Nadzór nad realizacją inwestycji sprawuje Biuro Inwestycji i Remontów Oświatowych Urzędu Miasta Szczecin.

(kl)

Na zdjęciu: Wnętrza nie do poznania.

Bursa jak nowa Bursa jak nowa Bursa jak nowa Bursa jak nowa Bursa jak nowa Bursa jak nowa Bursa jak nowa Bursa jak nowa Bursa jak nowa Bursa jak nowa Bursa jak nowa

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie