czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Bogate łupy z auta

Bogate łupy z auta

Bogate łupy z auta
Data publikacji: 2016-03-02 14:01
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-05 11:04
Wywietleń: 1329 122047

Świnoujscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu. Jego łupem padł wideorejestrator, odzież oraz buty o łącznej wartości ponad 1000 zł. 

Właściciel samochodu osobowego marki Mazda zaparkował swój pojazd  na dwie godziny przed jedną z posesji przy ulicy Steyera w Świnoujściu. Ten czas wykorzystał nieznany sprawca, który wybił w pojeździe szyby, uszkodził zamek i ukradł ze środka wideorejestrator, odzież oraz buty. Pokrzywdzony poniósł straty o łącznej wartości ponad 1000 zł.

Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci ustalili, że skradziona z samochodu kamera została wstawiona do lombardu. Dalsze czynności, w tym ustalenie personaliów i dotarcie do sprawcy, były już tylko zwykłą formalnością.

Podejrzewany o dokonanie czynu 28-letni mieszkaniec Świnoujścia podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży z włamaniem. Swoje zachowanie tłumaczył ilością wypitego alkoholu oraz trudnościami finansowymi. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci odzyskali skradzioną kamerę, którą przekazali pokrzywdzonemu.

(k)

 

 

Komentarze

Precz ze złodziejstwem
Brawo, lepszej nauczki dla osób zostawiających wartościowe przedmioty w pojazdach chyba nie mogło być.
2016-03-02 15:19:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”