Niedziela, 24 września 2023 r. 
10 szczecin
REKLAMA

Bogate łupy z auta

Data publikacji: 02 marca 2016 r. 14:01
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:45
Bogate łupy z auta
 

Świnoujscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu. Jego łupem padł wideorejestrator, odzież oraz buty o łącznej wartości ponad 1000 zł. 

Właściciel samochodu osobowego marki Mazda zaparkował swój pojazd  na dwie godziny przed jedną z posesji przy ulicy Steyera w Świnoujściu. Ten czas wykorzystał nieznany sprawca, który wybił w pojeździe szyby, uszkodził zamek i ukradł ze środka wideorejestrator, odzież oraz buty. Pokrzywdzony poniósł straty o łącznej wartości ponad 1000 zł.

Zawiadomieni o zdarzeniu policjanci ustalili, że skradziona z samochodu kamera została wstawiona do lombardu. Dalsze czynności, w tym ustalenie personaliów i dotarcie do sprawcy, były już tylko zwykłą formalnością.

Podejrzewany o dokonanie czynu 28-letni mieszkaniec Świnoujścia podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży z włamaniem. Swoje zachowanie tłumaczył ilością wypitego alkoholu oraz trudnościami finansowymi. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci odzyskali skradzioną kamerę, którą przekazali pokrzywdzonemu.

(k)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Precz ze złodziejstwem
2016-03-02 15:19:28
Brawo, lepszej nauczki dla osób zostawiających wartościowe przedmioty w pojazdach chyba nie mogło być.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA