Piątek, 01 grudnia 2023 r. 
-5 szczecin
REKLAMA

Bierzcie nasze nieruchomości

Data publikacji: 03 października 2015 r. 10:56
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:29
Bierzcie nasze nieruchomości
 

Szczecin wraca na targowe salony.W poniedziałek 5 października rusza kolejna edycja najważniejszych w Europie targów inwestycji i nieruchomości - Expo Real w Monachium. Szczecin weźmie w nich udział po raz pierwszy od 2011. Tym razem będziemy szukać chętnych na tereny Szczecińskiej Strefy Ekonomicznej, biurowce, Szczeciński Park Przemysłowy oraz tereny Śródodrza.


Monachijskie targi Expo Real organizowane są od 1998 roku. To najważniejszymi impreza dotycząca inwestycji i nieruchomości komercyjnych w Europie. W tym roku odbędą się w dniach od 5 – 7 października. W ubiegłym roku zwiedziło ją ponad 36 tys. osób a swoje propozycje przedstawiło 1665 wystawców z 33 krajów.
Szczecin jako wystawca ze stoiskiem wziął udział w targach po raz ostatni w roku 2011. Co chcemy zaprezentować podczas tych targów?

- Cel zasadniczy to promocja Szczecina, w tym terenów Szczecińskiej Strefy Ekonomicznej, biurowców, Szczeciński Park Przemysłowy, terenów Śródodrza. Zależy nam na docieraniu do świadomości największych firm deweloperskich i wzbudzaniu ich zainteresowania, tak by Szczecin był rozpoznawalny, zwłaszcza potencjał wysp, który jest unikatowy na tle innych ośrodków. Otrzymaliśmy materiały od developerów biurowców, SPP. Zaproponowaliśmy także udział samorządom z obszaru metropolitalnego - wyjaśnia Klek.

Na Expo Real miasto będą reprezentować dyrektor Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu oraz jego trzech pracowników. Koszty udziału w imprezie, to ok. 67 tys. zł, - w tym koszt wynajmu powierzchni i jej zabudowa wynosi ok. 48 tys. zł. Reszta to koszty związane z przejazdem, pobytem oraz wejściówkami na targi.©℗

(dar)

Czytaj więcej w „Kurierze Szczecińskim"

Kup e-wydanie

Fot. Robert STACHNIK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

dziadek
2015-10-04 13:11:13
.......co to jest k.... Muslim?
Czy znacie swój główny atut?
2015-10-03 14:11:11
Myślę, że delegacja szczecińska powinna podnieść argument braku Muślimów w Szczecinie. To rzadkość w Europie, która może spowodować run europejskich inwestorów.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA