wtorek, 18 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Biało-czerwono w autobusie

Biało-czerwono w autobusie

Biało-czerwono w autobusie
Data publikacji: 2016-06-21 17:17
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:06
Wywietleń: 3031 140134

Zagorzałym kibicem reprezentacji Polski w piłce nożnej na Euro 2016 okazał się szczeciński kierowca autobusu linii 67. Jego biało-czerwony strój oraz barwy narodowe wymalowane na twarzy przykuwały we wtorek uwagę pasażerów i wywoływały uśmiech. Dzisiaj Polacy zagrają z drużyną Ukrainy.

Fot. R. STACHNIK

Biało-czerwono w autobusie

Komentarze

Gość
Zauważyłem,że tu nikomu nie można dogodzić,Janinie pasowałby goły mięśniak za kierownicą,Wały Chrobrego-jeżeli chodzi o skargi ZDiTM to chyba nie ten kierunek a jeśli chodzi o słuchawki w trakcie pracy to się nie dziwię bo jak wejdzie pod wpływem procentów taki ktoś jak,,Wały Chrobrego,,i zacznie marudzić,bełkotać to kogo tu słuchać?!co do kolegi kierowcy to lepiej zwrócić na siebię uwagę bo patrząc na kogoś innego samemu można stworzyć zagrożenie na drodze!!!To tyle.Dla kierowcy pełen szacun-dziś wiemy,że Polska wygrała 1:0 z Ukrainą i kierowca nie musi się wstydzić.Pozdrawiam
2016-06-22 11:41:58
Praca
Gdyby to był policjant, strażak, żołnierz, a nawet strażnik miejski, to rzeczywiście, byłoby to wątpliwe zachowanie, ale tu akurat działa na korzyść swojej firmy i ociepla jej wizerunek.
2016-06-22 08:27:47
arek
Dajcie mu spokój..kocha piłkę i tego nie ukrywa..też bym tak się ubrał,jestem po twojej stronie panie z linii 67,i niczym się nieprzejmuj,i nie patrz na ludzi,ja już od dawna nie przejmuje się nimi.brawo..
2016-06-21 23:39:06
eM z ZetDeITeeM
W Krakowie w Mikołajki jeżdżą w czapkach mikołajkach, część jeździ w stroju Mikołaja i nie ma z tym problemu. Ale cebula zawsze będzie narzekać...
2016-06-21 23:24:12
Janina
Jaka szkoda, że nie przebrał się za KLAUNA !
2016-06-21 22:10:13
Wały Crobrego
Pytanie do szefostwa ZDiTM ! Dlaczego kierowcy autobusów i motorniczy tramwajów prowadzą swoje pojazdy ze słuchawkami w uszach ? Słuchawki w uszach szczelnie izolują dźwięki dochodzące z zewnątrz. Kierowca nie słyszy więc hałasu ulicznego. Kontroluje sytuację jedynie wzrokiem. Poza tym ulega dekoncentracji...Najwyższa pora zająć się tą sprawą !!!
2016-06-21 22:08:40
Super
Człowiek narzucił na siebie bluzę na ubranie służbowe ,resztę nałożył i w czym problem ? że wspiera Polską drużynę i jest Patriotą! co wam to przeszkadza ? jak inteligencja jeździ z komórkami przy głowie w samochodach to jest ok ? wy bez winy nadstawcie drugi policzek.
2016-06-21 21:25:35
Andzia
Super pomysł
2016-06-21 20:29:59
kierowca
jak dla mnie to zwyczajnie pajacowanie, zamiast skupic sie na pracy.....
2016-06-21 20:29:59
Marko
Bardzo fajny widok. Super widok.Zeby tylko nie odwrócił uwagi innych kierowców i bum, hi hi.Pozdrawiam
2016-06-21 20:00:47
gosc
To strój słuzbowy nie obowiazuje juz ? na swiatowe dni mlodziezy za "ksienca" sie przebierze ?
2016-06-21 18:42:00
ktosik
brawo brawo i jeszcze raz brawo dla kierowcy
2016-06-21 18:35:52
Robert
Brawo , tylko żeby ZDiTM nie wpadł na pomysł ukarania kierowcy.
2016-06-21 18:13:20