wtorek, 02 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Biało-czerwona na Jasnych Błoniach

Biało-czerwona na Jasnych Błoniach [GALERIA]

Biało-czerwona na Jasnych Błoniach
Data publikacji: 2019-05-02 15:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:38
Wywietleń: 1272 388831

Na szczecińskich Jasnych Błoniach odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. W patriotycznej uroczystości, która się rozpoczęła w południe przy pomniku Czynu Polaków, udział wzięli parlamentarzyści, przedstawiciele władz miasta i samorządu regionu, duchowieństwo, służb mundurowych i kombatanci, mieszkańcy. Pod monumentem kwiaty złożyli też reprezentanci partii politycznych. 

Organizatorami obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej na Jasnych Błoniach było województwo zachodniopomorskie, gmina Szczecin oraz 12 Szczecińska Dywizja Zmechanizowana.

(g)

Fot. Grzegorz Siwa

Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach Biało-czerwona na Jasnych Błoniach

Komentarze

Glodny
A grochówka będzie bo obiadu nie jadlem
2019-05-03 13:18:16
wam to zwiastuję.
Będziemy mieli drugiego Jezusa. Właściciel boga Dzięga jest w 7 miesiącu ciąży (zobacz na zdjęciu). Ja, prorok Izabeusz, wam to zwiastuję.
2019-05-03 01:52:24
Odp... do histori-a
Przeciez jak Lewactwo te 3 ciemne orly Se tam po-stawili - to juz bez 3 Koron !!! To dlatego wola miec i flagi - i bez Orla z Korona !! Ojj... a "Sukienkowy" trzyma tez z Lewactwem - to bardzo dziwne...?
2019-05-03 00:10:52
Quistorp
do [historia]....[czerwone na gorze a biale na dole to bedzie ona flaga filipinska!!! ]. Przypuszczam, że W. Sz. (Pani?) historia, chciał powiedzieć ,że są barwy to Indonezji , albo Monako.
2019-05-02 21:32:57
historia
Dobrze by bylo aby jeszcze na Fladze umiescic NASZE GODLO czyli ORLA W KORONIE-wtedy wiadomo ze FLAGA jest POLSKA!!! a tak jak ktos w roz-pe-dzie nalozy Flage na drzewce "do gory nogami" czyli czerwone na gorze a biale na dole to bedzie ona flaga filipinska!!! Sadze ze dodanie GODLA POLSKIEGO na Flage POLSKA doda jej OGROMNEGO Znaczenia oraz wykwintnosci w Wygladzie!!! Zawsze to ORZEL a nie wrona!!! Moze ktos "podsunie" ta mysl Panu Prezydentowi.:" My Szczecinianie mamy NASZE PIEKNE ORLY u wejscia do Parku Kasprowicza wiec pomysl o dodaniu do Polskiej Flagi Orla - dla Wyzszego Szczebla Naszego Panstwa czyli Prezydenta-Sejmu-Senatu bedzie PIEKNYM Prezentem dla NARODU POLSKIEGO . Sadze ze NIE odrzuca tej zmiany.
2019-05-02 20:08:20
Szczecinianin
Gdzie jest prezydent mojego miasta? Kanary? Włochy? USA?
2019-05-02 19:52:10

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie