niedziela, 17 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Biało-czerwona kolumna aut na szczecińskich ulicach

Biało-czerwona kolumna aut na szczecińskich ulicach [GALERIA, FILM]

Biało-czerwona kolumna aut na szczecińskich ulicach
Data publikacji: 2019-05-03 16:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:38
Wywietleń: 1344 389056

Kolumna samochodów wyruszyła w piątek po godz. 13 ze skrzyżowania ulic Odrowąża i Felczaka w Szczecinie. To jedyny taki przejazd w mieście zorganizowany przez Prawo i Sprawiedliwość z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja. W wydarzeniu udział wzięli mieszkańcy oraz politycy PiS.

- Ten przejazd autami to fajna inicjatywa, dlatego biorę w nim udział. Nieważne, kto jest organizatorem, ważne, że okazujemy swoją radość z okazji święta konstytucji - mówiła pani Elżbieta. - W dniu takim jak ten powinniśmy zapomnieć o jakichkolwiek podziałach. Mam ze sobą dwie flagi, ale widzę, że organizatorzy rozdają je tym, co nie mają ich wcale lub mają tylko jedną.

Trasa różniła się od tej z zeszłego roku – została wydłużona ( z pół godziny do godziny) i zakończyła się przy Zespole Szkół Salezjańskich. Tam na uczestników przejazdu czekał piknik z grillem.

(kn)

Fot. Ryszard Pakieser

Film: Karolina Nawrocka

Biało-czerwona kolumna aut na szczecińskich ulicach Biało-czerwona kolumna aut na szczecińskich ulicach Biało-czerwona kolumna aut na szczecińskich ulicach Biało-czerwona kolumna aut na szczecińskich ulicach Biało-czerwona kolumna aut na szczecińskich ulicach Biało-czerwona kolumna aut na szczecińskich ulicach Biało-czerwona kolumna aut na szczecińskich ulicach

Komentarze

Chemik
Oj bardzo ważne kto organizuje wydarzenie. Dlatego mimo wielkich chęci nie maszeruję (ani nie jeżdżę). Nie popieram żadnej flagi poza biało-czerwoną i nie popieram żadnego ptaka poza Orłem Białym.
2019-05-05 18:39:47
katolicy z PIS
W piątek grill żarcie mięsa i to jeszcze w kościele?
2019-05-04 10:44:28
Zwykli ludzie
Fajny pomysl, oto jedzie bialoczerwona druzyna
2019-05-04 09:31:33
jonatan
PiSowska żenada...:(
2019-05-04 00:30:44
Milosnicy Lewactwa...
Te komentarze to se PO-kierujcie dalej za ten Zielony Budynek... az tam po-d te 3 ciemne orly bez korony - gdzie rowniez i tam PO-przyjezdzaliscie Swoimi samochodami ze Spalinami...!!!
2019-05-04 00:16:20
Janusz
Co za chore pomysły. Truć nas spalinami i robić hałas. Strasznie archaiczni ci Pis'owcy. Niech już lepiej maszerują byłe bez pochodni (:
2019-05-03 18:45:09
miesz
Masakra,niepotrzebne generowanie smogu,zanieczszczenie potwierza, hałas ,to ma byc swietowanie? do parku albo lasu posprzatac by poszli to by zrobili cos dobrego albo rowerami by pojechali ,coz jaka partia takie swietowanie, a najwazniejsi politycy w kraju smieci w lasach zbieraja porzucone przez elektorat w/w -tzw. januszowo grazynowy
2019-05-03 18:42:56
zgromadzenie
Robią to na zasadzie zgromadzenia , które się przemieszcza a Policja musi zapewnić porządek i bezpieczeństwo.
2019-05-03 18:17:13
kk
Raczej to głupi pomysł z tymi autami moze by zminic na ekologiczny spacer i ew, grill
2019-05-03 18:06:24
Już wiemy kto truje atmosferę Szczecina
Zapamiętajmy te twarze i nazwiska na jesieni :Jacyna Witt, Duklanowski, Szałabawka,Dobrzyński i paru innych spod sztandaru "Pycha i Szmal"
2019-05-03 17:56:19
precz z PIS-em
No ale naprawdę wierzyć się nie chce, że tyle rzeczy udało się zrobić. Wymiar sprawiedliwości udało się naprawić, wrak Tupolewa sprowadzić, winnych zamachu osądzić, winnych ukradzenia 300 mld zł też, kwota wolna od podatku, tak jak obiecano, w końcu wzrosła, Caracali nie kupiliśmy, bo za drogie i w dodatku francuskie, oni niech się jeść nauczą najpierw. Polska wstała z kolan i jest szanowana na całym świecie a suwerena stać nawet na konia z Janowa! Jak dobrze jest, ja chyba śnię!!!
2019-05-03 17:51:55
OK.2010
Na przejazd tylu samochodów i tony spalin do atmosfery to zgoda WŁADZ bo oto organizatorem jest PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ czyli dalszy komentarz jest zbędny.
2019-05-03 17:04:14
Ciekawy
Ciekawi mnie jak to się ma w oparciu o KRD????? - używanie sygnałów dźwiękowych w terenie zabudowanym i przejazd w kolumnie przekraczającej dozwoloną ilość pojazdów???
2019-05-03 17:01:34
widz
Ciekawe czy wszyscy kierowcy , którzy jechali w tej kolumnie pilotowanej przez Policję zostali przebadani alkomatem ?
2019-05-03 16:53:16
co roku to samo
Co roku darmowy pilotaż policji na grilla, kiedyś na Skolwin a ostatnio do Salezjanów
2019-05-03 16:26:14
Zbędne...
Trucie spalinami
2019-05-03 16:20:30
sondażownia
Oby ta ilość na zdjęciach była prognostykiem na nadchodzące wybory , czas pożegnać te cytując prezesa "zdradzieckie mordy" :))
2019-05-03 16:11:55