piątek, 19 kwietnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Bezdomni tracą życie. Nie tylko mrozy winne

Bezdomni tracą życie. Nie tylko mrozy winne

Bezdomni tracą życie. Nie tylko mrozy winne
Data publikacji: 2018-11-24 22:18
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:01
Wywietleń: 1059 363391

Prewencyjne akcje służb mundurowych i przedstawicieli instytucji opieki na niewiele się zdały. W piątek i sobotę (23-24 listopada) koszalińska policja została powiadomiona o dwóch przypadkach śmierci ludzi bezdomnych.

W Koszalinie przy ulicy Lutyków w osłonie śmietnikowej leżały zwłoki. To 56-letni mężczyzna bez dachu nad głową. Był znany w okolicy jako człowiek nadużywający alkoholu. Śledczy uznali, że zgon nastąpił bez udziału osób trzecich, dlatego odstąpiono od badań sekcyjnych.

Nie żyje 44-letni bezdomny w Boninie pod Koszalinem. Mężczyzna mieszkał z matką w samochodzie, w którym razem spożywali alkohol. Gdy kobieta wróciła z zakupów, to syn leżał bez czucia. Wezwana policja wyjaśnia okoliczności nagłej śmierci 44-latka. ©℗

(m)

Fot. policja

Komentarze

Przeciez sami Sobie
PO-scielaja... taki Los !! I jeszcze maja Pretensje... ze Podatnicy - za malo im co miesiac via MOPR czy MOPS daja ??
2018-11-25 21:17:02
%
Skoro dla nich życie to jest picie, to nie ma się czym zamartwiać.
2018-11-25 13:07:52
empatyk bosy
Dobrze, że nie ma upałów, bo zdychaliby od własnego smrodu i musielibyśmy ze współczucia myć im jaja.
2018-11-25 11:49:40
Tyle
Obecny rząd ma gdzieś bezdomnych
2018-11-25 11:40:47
obserwator
co nato p MALGORZATA g
2018-11-25 08:58:06
moja opinia
Z takiej unii , jaka teraz jest należy wyjść , ewentualnie ja zmienić . Sojusz gosp. - tak , zniewolenie ideologiczne pod kierunkiem obecnego lewactwa - NIE !!!
2018-11-24 22:33:16
Fuj
Bezdomni śmierdzą i roznoszą choroby. Trzeba ich trzymać z dala od normalnej części społeczeństwa.
2018-11-24 22:25:29