poniedziałek, 23 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Będzie dyskont na Żelechowej?

Będzie dyskont na Żelechowej?

Będzie dyskont na Żelechowej?
Data publikacji: 2017-01-24 05:55
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:15
Wywietleń: 1809 205754

„Panie prezydencie, każda inwestycja na rzecz mieszkańców jest dobrą inwestycją. A dla nas, mieszkańców szczecińskiego osiedla Małe Błonia, taką dobrą inwestycją byłyby nowe sklepy, poczta, oddział bankowy, przychodnia, a nawet szkoła”. Petycję tej treści mieszkańcy wysłali prezydentowi Piotrowi Krzystkowi.

Ale o tym, czy możliwe jest uchwalenie nowego planu zagospodarowania dla Żelechowej-Wkrzańskiej, zdecyduje Rada Miasta. Na dzisiejszej sesji.

CAŁY ARTYKUŁ DOSTĘPNY W CYFROWYM WYDANIU "KURIERA SZCZECIŃSKIEGO" Z 24 STYCZNIA 2017 ROKU: http://www.24kurier.pl/cyfrowy

Komentarze

blonia
Tu same głosy przeciw to kto w zasadzie chce dyskontu, może Państwo mieszkańcy najpierw należałoby złożenie petycji przegłosować w swoim osiedlowym gronie niż upubliczniać sprawę. Dziwię się że ktoś z mieszkańców chce pod nosem mieć hałas i wzmożony ruch samochodów i ludzi nie tylko ze swojego osiedla. Chyba nie po to kupowaliście Panstwo tam swoje mieszkania by mieć zamiast obecnej ciszy i spokoju hałas, ruch ludzi i samochodów.
2017-02-17 19:37:45
Zgryźliwy
Na drogie mieszkania to ich stać było, ale jak po zakupy, to by dyskontu chcieli pod nosem, a przecież mają około 1 km do dwóch biedronek i lidla.
2017-01-24 19:01:49
mieszkanka MB
A ja nie chcę pod nosem sklepu, będzie hałas,większy ruch.W pobliżu są duże sklepy,nie muszę iść w kapciach po chleb:)Zaraz się okaże,że mieszkamy w samym centrum,a ja chcę trochę spokoju!
2017-01-24 14:04:28
JaKto
....no,a właśnie ŁON prezydent mniej więcej tamuj mieszka i nie wi ży tamtuj sklepa nie ma przez III kadencyje już.Trza to ogranicyć do II kadencyji.
2017-01-24 11:29:31
Kit
Właśnie chodzi o to, żeby nie pod oknami.
2017-01-24 09:40:28
odległość
Jak dostaną dyskont tuż pod oknami, jak na Osowie, to już nie będą się tak prosić o sklep.
2017-01-24 07:05:05