wtorek, 20 sierpnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Będą kolejne zmiany w Urzędzie Miejskim?

Będą kolejne zmiany w Urzędzie Miejskim?

Będą kolejne zmiany w Urzędzie Miejskim?
Data publikacji: 2018-01-09 21:24
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:00
Wywietleń: 4405 308796

Nie tylko dyrektor Biura ds. Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Szczecinie stracił swoje stanowisko. Pierwsze dni stycznia przyniosły kolejne zmiany kadrowe.

Jak już "Kurier" informował, długoletni dyrektor Biura ds. Organizacji Pozarządowych szczecińskiego Urzędu Miejskiego Paweł Szczyrski z dniem 21 grudnia 2017 roku przestał pełnić tę funkcję. Objął stanowisko Głównego Specjalisty w Wydziale Spraw Społecznych UM. Pełniącą obowiązki dyrektora Biura Organizacji Pozarządowych została Magdalena Błaszczyk.

Ale to nie koniec zmian. W poniedziałek 8 stycznia tego roku dotychczasowy dyrektor Wydziału Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości UM Krzysztof Gajewski objął stanowisko Głównego Specjalisty w Biurze Strategii UM.

- Natomiast Anna Szotkowska - dotychczasowy zastępca dyrektora Zarządu Budynków i Lokali Komunalnych od 8 stycznia na mocy porozumienia pracodawców została przeniesiona na stanowisko dyrektora Wydziału Mieszkalnictwa i Regulacji Stanów Prawnych Nieruchomości UM. Wszystkie zmiany kadrowe związane są z odświeżeniem formuły pracy w poszczególnych wydziałach magistratu - zapewnia Dariusz Sadowski z Centrum Informacji Miasta.
(dar)

Fot. Mirosław Winconek

Komentarze

Nomenklatura potęgą jest i basta!
@abc Uważasz, że PiS zabronił nominatowi PO Krzystkowi robić konkursy?
2018-01-10 16:36:07
sprawiedliwy
te zmiany to są na wybory by dać stanowiska dla PIS w Urzędzie
2018-01-10 15:00:19
Ojciec Wikary
Ci "głowni specjaliści" nie tylko że nie stracili ale zyskali wszak miasto stać na wszystko ! Dlatego Szczecin jest w ogonie polskich miast. Niektórzy jednak pamiętają czasy gdy Szczecin rywalizował z Wrocławiem i Poznaniem a teraz? Szczecin to kilka poziomów niżej od tych miast. Teraz to my walczymy z Bydgoszczą i Lublinem ale i te miasta nas na pewno wyprzedzą w rozwoju. Bo tam wiedzą co to rozwój a nie tylko wydawanie pieniędzy ... Wstyd.
2018-01-10 14:10:01
@&@
Anna Szotkowska - synowa wiecznie żywej Szotkowskiej z TBS-u, no to będzie "kręcenie lodów" na pełny gwizdek, czyli nepotyzm w rozkwicie.
2018-01-10 12:33:25
wq
A kiedy zostanie zmieniony system rejestracji pojazdów? Obecny jest wyjątkowo niewydolny i nieprzyjazny dla interesantów. To jawna kpina z podobno przyjaznego podejścia do obsługi ludzi.
2018-01-10 11:16:19
abc
@Nomenklatura potęgą jest i basta! : przecież od ponad 2 lat nie ma żadnych konkursów na wiekszosc wyzszych stanowisk w administracji państwowej wiec i samorządowej, domyslasz sie dlaczego .....
2018-01-10 10:36:49
xcz
rodzina to podstawa, a ten prezes co był dyrektorem to jedna wielka pomyłka.
2018-01-10 10:19:30
UMmmm
Właśnie, to tylko zmiany. Już przeżyliśmy zmiany, gdy szef jednego wydziału poszedł na prezesa spółki, choć na poprzednim stanowisku się nie sprawdzał, więc dlaczego nie może być tak, że zarządzający jednym wydziałem idzie do innego, ale jako specjalista. To takie tuszowanie, bo nie stracili pracy, tylko przeszli o kilka pokoi dalej. A lista zasiedziałych kierowników jest dłuuuuga, nawet wiek emerytalny im nie przeszkadza.
2018-01-10 06:54:51
Nomenklatura potęgą jest i basta!
Czy te wakaty na stanowiskach "głównych specjalistów" nie powinny być dla dobra miasta obsadzane w wyniku otwartego konkursu, a nie spadami z innych stanowisk, które tam się nie sprawdziły?
2018-01-09 22:43:38
.
Co to za trzęsienie skoro nie stracili pracy, tylko spadli na ciepłe posadki i to z mniejszą odpowiedzialnością, pewnie niewiele stracili też finansowo. Takie zmiany to mydlenie oczu uczciwym mieszkańcom Szczecina. Ciekawe, za jakie przekręty takie dymisje :/