czwartek, 04 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Bazgroły oszpeciły drzwi szczecińskiej filharmonii

Bazgroły oszpeciły drzwi szczecińskiej filharmonii

Bazgroły oszpeciły drzwi szczecińskiej filharmonii
Data publikacji: 2020-01-13 20:39
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-14 23:08
Wywietleń: 1692 437755

Wandale nie uznają żadnych świętości. Po raz kolejny można się o tym przekonać oglądając boczne drzwi Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Komuś, kto zostawił na nich swoje bazgroły nie przeszkadzał fakt, że to w ostatnich latach najsłynniejszy budynek w Szczecinie, który zdobył wiele architektonicznych nagród w kraju i za granicą.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy do pomalowania drzwi filharmonii doszło w nocy z soboty na niedzielę. Sprawa została zgłoszona policji. W najbliższych dniach bazgroły mają zostać usunięte z budynku.

(ip)

Fot. Paulina Sikora

Bazgroły oszpeciły drzwi szczecińskiej filharmonii

Komentarze

eh
ten kawałek ściany z tymi drzwiami wygląda jak wejście do magazynu społemowskiego.
2020-01-14 23:02:08
Wiesiek
Widać że w tym mieście idiotów nie brakuje. Co na to policja i inne służby ? Gdzie jest ten sławny monitoring ? Widać że po złapaniu artysty od dzwigozaurów ci idioci się niczego nie nauczyli . Po złapaniu takiego bezmózgowca powinien własnym językiem to zlizać.Dosyć pobłażania wandalom .
2020-01-14 19:09:06
Gg
To nawiąz@nie do blaszanego garażu było niezłe...
2020-01-14 12:40:40
Ale jaja.
Pod nosem KWP. Teraz to radiowóz spod Komendy Wojewódzkiej Policji ukradną albo coś namalują np. DUPA. Ale obciach jakoś MO bez kamer dawało sobie radę z takimi spreyowymi debilami.
2020-01-14 11:20:10
@ heh
Serio, ściskam Ci rękę! i moja myśl jest taka.
2020-01-14 07:59:01
wert
Czekamy aż przyjedzie radny Matecki i pozmywa te bazgroły
2020-01-14 07:49:06
Meloman
Fajna reklama dla grafficiarzy, o to im chyba chodzi. Szkoda tylko, że dziennikarzy bardziej interesujące są bazgroły na drzwiach niż koncerty
2020-01-14 06:46:26
Krótko
To może policja z komendy obok odpowie teraz na jedno ważne pytanie - kogo lub co śledzą te wasze kamery miejskie jeśli nie takie rzeczy?
2020-01-13 23:55:51
heh
może myśleli że to garaże blaszane i chcieli upięknić ;)
2020-01-13 23:18:14
Prawdziwa Lewica
Od kiedy filharmonia to święte miejsce?Wandale nie znają takiego pojęcia.Dlaczego wandala nie złapał jeszcze bojowy radny?Pod nosem policji takie bazgroły
2020-01-13 21:54:38
?
Co trzeba mieć w głowie, oprócz przeciągu, aby robić takie rzeczy?
2020-01-13 21:21:58