środa, 12 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Bartłomiej Sochański: Proszę o zaufanie

Bartłomiej Sochański: Proszę o zaufanie

Bartłomiej Sochański: Proszę o zaufanie
Data publikacji: 2018-10-31 11:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:24
Wywietleń: 1082 358936

Rozmowa z Bartłomiejem Sochańskim, kandydatem PiS na prezydenta Szczecina

– Reprezentuje pan ugrupowanie, które ma bardzo zdyscyplinowany elektorat. Nie musi się więc pan chyba obawiać o frekwencję w niedzielę 4 listopada?

– Myślę, że moi wyborcy wezmą udział w tym głosowaniu. Mam też nadzieję, że wezmą udział w głosowaniu mieszkańcy Szczecina, którzy w pierwszej turze oddali głosy na innych kandydatów.

– A ma pan jakiś plan, pomysł, propozycje dla tych ludzi, którzy w ogóle nie brali udziału w głosowaniu w pierwszej turze, ewentualnie oddali głos na prezydenta Krzystka, Platformę Obywatelską lub ugrupowania, których kandydaci nie znaleźli się w Radzie Miasta Szczecina lub sejmiku województwa?

– Tym, którzy w ogóle nie wzięli udziału w głosowaniu, chcę powiedzieć, że frekwencja w wyborach była bardzo duża i okazało się, że ich sąsiedzi byli jednak na tych wyborach. A w wyborach opłaca się uczestniczyć, co potwierdza przykład, że o tym, że wszedłem do drugiej tury zadecydowały tylko 282 głosy. Tych wszystkich, którzy głosowali na innych kandydatów, chcę prosić o obdarzenie tym razem mnie swoim zaufaniem, ponieważ jestem człowiekiem doświadczonym i zrównoważonym, dotrzymuję słowa i myślę, że potrafię spełnić to zaufanie, o które proszę.

– Ja jednak chciałbym dopytać o te konkretne propozycje dla innych ugrupowań biorących udział w wyborach. Nawet dla Platformy Obywatelskiej. Ma pan przecież nadal wielu sympatyków w tej partii. Miałby pan dla nich jakąś ofertę?

– Ja chcę im przede wszystkim powiedzieć, że kampania wyborcza w pierwszej turze już się skończyła, że stosowane były różnego rodzaju argumenty personalne kierowane pod moim adresem, które nie są trafne.

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 31 października 2018 r.

Rozmawiał Dariusz Staniewski

Fot. Ryszard Pakieser

Kto według Ciebie wygra drugą turę wyborów na prezydenta Szczecina?

Komentarze

Emerytura
Czekan na Pana Mecenasie z niecierpliwoscia
2018-11-02 09:29:39
Panie Sochanski - za bledy... "sie placi"
Nam wystarcza te 2 przyklady: za Adwokacka Obrone bylego Komendanta KW MO w Szczecinie po 13.12.1981 roku... oraz za Obecny Uklad/PO-rozumienie z PO-wska Solidarnoscia nr 2, przy ul. Wojska Polskiego 113, PO-wstala 9 lat pozniej tj. PO Okraglym Stole... z bylym PZPR-owcem na Czele Panem Mietkiem - stracil Pan i w mojej Rodzinie - Calkowite zaufanie !!
2018-11-01 00:33:24
gg
Jaka wizje moze miec ktos kto w 2019 zdaje sie konczy 65 lat czyli osiaga wiek emerytalny, powinien przymusowo przejsc na emeryture tak jak np sedziowie , ten pan jest tylko tzw. slupem, rzadzi p.brudzinski, a ta prezydentura to byla by powtorka marian jurczyk bis, nie dajcie sie omamic.PAN JUZ BYL; PREZYDENTEM I NIKT WIECEJ W MIESCIE NIE CHCIAL POWTORKU !
2018-10-31 21:50:04
Sąsiad
Byłbym za ale za dużo Pan pije, niestety. Czas na emeryturę a nie prezydenturę. Dotychczasowy prezydent jest w porządku.
2018-10-31 21:32:06
@Wiktor
a nie jesteś osobą pozbawioną praw obywatelskich z uwagi na upośledzenie umysłowe przekazywane genetycznie swoim pomiotom?
2018-10-31 19:28:12
@do dexter
prezesem zarządu został Tałasiewicz ., członkami zarządu sochańskie i zalewski oraz dwa inne bydlaki. wtedy przez niekompetętne decyzje na kontrakty np. chemikaliowców Stocznie zdechła. przez takie gnidy właśnie
2018-10-31 19:24:45
do dextera
Co za brednie. Do upadku stoczni przyczynił się rząd SLD - z Piechotą, Janikiem i spółką. To oni znacjonalizowali prywatną firmę, która nie wzięła z budżetu państwa ani złotówki.
2018-10-31 16:43:25
kris
Temu Panu juz raz ludzie zaufali. Jak sie potem okazalo o jeden raz za duzo.
2018-10-31 13:58:59
Wiktor
Najlepszy kandydat ja i cała rodzina głosujemy na Sochańskiego!
2018-10-31 13:57:40
rob
W ZYCIU NIE ZAUFAM, bo WAM nie wierze ani na jedno slowo
2018-10-31 13:28:01
dexter
zapomniałeś jak przyczyniłeś się do upadłości Stoczni Szczecińskiej?? co teraz ma upaść? tramwaje szczecińskie?
2018-10-31 13:00:14