piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Barka staranowała łódź

Barka staranowała łódź

Barka staranowała łódź
Data publikacji: 2016-07-24 17:23
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:35
Wywietleń: 2261 145636

Do niecodziennego wypadku doszło w niedziele po południu na Odrze w rejonie Dziewoklicza. Barka staranowała tam łódkę, którą płynęły trzy osoby.

Łódź zatonęła, a jej pasażerowie znaleźli się w wodzie. Pomocy udzielili im ratownicy WOPR. Szczęśliwie nikt nie został poszkodowany w tym groźnie wyglądającym wypadku.

Sternik barki został przebadany przez policję. Okazało się, że był pijany  - miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. (k)

Fot. Robert STACHNIK

 

Komentarze

kajakarz
Myśleli że barka się zatrzyma lub ich ominie. To jest tor żeglugowy, a nie spokojne kąpielisko. Z barkami jest tak, jak z pociągami - nie zatrzymują się.Trzeba mieć minimum rozsądku, zwłaszcza na wodzie. Sternik barki miał pecha, bo miał promile.To bardzo często się zdarza i policja wodna powinna rutynowo kontrolować trzeźwość barkarzy. Gdyby był trzeźwy też pewnie by najechał na nierozsądnych wodniaków, ale kwalifikacja byłaby inna. Sam sie podłożył, to niech teraz cierpi.
2016-07-25 04:58:41
wędkarz
To nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz gdy "barkarz" jest pijany. Policja zamiast prześladować motorowodniaków, powinna regularnie kontrolować sterników barek.
2016-07-24 20:03:23

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”