Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Bądź jak superbohater!

Data publikacji: 08 czerwca 2016 r. 13:08
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:05
Bądź jak superbohater!
 

Troje superbohaterów w środę o godz. 9  w szczecińskim Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa dało dowód swoim supermocom. Spiderman, Supergirl i Deadpool przybyli, aby ratować życie. I przypomnieć, że podobnie może zrobić każdy z nas.

Szczecińska Liga Superbohaterów to organizacja zrzeszająca dziewięcioro młodych ludzi. Łączy ich to, że chcą pomagać i wywoływać uśmiech tam, gdzie o niego trudno. Akcję promującą krwiodawstwo organizują po raz pierwszy, ale Supergirl, czyli Aleksandra Rydzewska, krew oddaje już prawie 10 lat.

- Chcieliśmy tą akcją trafić głównie do młodych ludzi. Aby zachęcić ich do oddawania krwi nie tylko sporadycznie, ale żeby decydowali się na taką pomoc częściej - mówi Spiderman (Tomasz Gierwiatowski).

- Próbujemy zwracać uwagę na różne problemy społeczne. A ludzie inaczej reagują na nas jako superbohaterów, widać to przede wszystkim w reakcjach pacjentów szpitali. Mam nadzieję, że dzięki tej akcji chociaż kilka osób zastanowi się nad oddaniem krwi - dodaje Deadpool, czyli Paweł Andrzejewski.©℗

(amo)

Fot. Robert STACHNIK

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Bohaterowie
2016-06-08 13:44:12
Świetnie, gdyby Centrum Krwiodawstwa zrobiło ogólnopolską akcję promocyjną i użyło zdjęć z tej wizyty lub zrobiło profesjonalną sesję zdjęciową.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA