czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Autobus jechał zygzakiem

Autobus jechał zygzakiem

Autobus jechał zygzakiem
Data publikacji: 2015-08-11 14:52
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:19
Wywietleń: 938 11280

Pasażerowie kołobrzeskiego autobusu miejskiego nr 5 zakończyli swoją podróż przed Komendą Powiatową Policji. Okazało się bowiem, że kierowca pojazdu był kompletnie pijany.

Dziwną jazdę autobusu zaobserwowali podążający za nim radiowozem funkcjonariusze. Gdy „piątka” zatrzymała się na przystanku przy siedzibie policji, mundurowi weszli do środka z alkomatem. Kierowca dmuchnął w urządzenie. Policjanci nie dowierzali i kazali mu dmuchnąć jeszcze raz. Okazało się, że drugie wskazanie potwierdziło pierwszy wynik.

Kierowca miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na dodatek okazało się, że nie miał prawa jazdy, bo… jakiś czas temu je stracił. Mężczyznę zatrzymano, a pasażerów poproszono o opuszczenie autobusu, który z wiadomych przyczyn dalej nie pojechał.

Kierownictwo Komunikacji Miejskiej nie wiedziało, że zatrudniony od jakieś czasu nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna już stracił pracę. Jak informują kołobrzescy policjanci, przed obliczem Temidy stanie w trybie przyśpieszonym. ©℗

(pw)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie