Sobota, 20 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Autobus jechał zygzakiem

Data publikacji: 11 sierpnia 2015 r. 14:52
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:27
Autobus jechał zygzakiem
 

Pasażerowie kołobrzeskiego autobusu miejskiego nr 5 zakończyli swoją podróż przed Komendą Powiatową Policji. Okazało się bowiem, że kierowca pojazdu był kompletnie pijany.

Dziwną jazdę autobusu zaobserwowali podążający za nim radiowozem funkcjonariusze. Gdy „piątka” zatrzymała się na przystanku przy siedzibie policji, mundurowi weszli do środka z alkomatem. Kierowca dmuchnął w urządzenie. Policjanci nie dowierzali i kazali mu dmuchnąć jeszcze raz. Okazało się, że drugie wskazanie potwierdziło pierwszy wynik.

Kierowca miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na dodatek okazało się, że nie miał prawa jazdy, bo… jakiś czas temu je stracił. Mężczyznę zatrzymano, a pasażerów poproszono o opuszczenie autobusu, który z wiadomych przyczyn dalej nie pojechał.

Kierownictwo Komunikacji Miejskiej nie wiedziało, że zatrudniony od jakieś czasu nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna już stracił pracę. Jak informują kołobrzescy policjanci, przed obliczem Temidy stanie w trybie przyśpieszonym. ©℗

(pw)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA