wtorek, 11 grudnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Auto na torowisku na ul. Gdańskiej. Zablokowana linia

Auto na torowisku na ul. Gdańskiej. Zablokowana linia

Auto na torowisku na ul. Gdańskiej. Zablokowana linia
Data publikacji: 2018-11-19 13:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-19 22:05
Wywietleń: 3098 362148

Samochód osobowy w poniedziałek po południu wjechał na torowisko tramwajowe na ul. Gdańskiej w Szczecinie.

Auto jechało w stronę prawobrzeża.  Nikt nie odniósł obrażeń, ale w efekcie zablokowane zostały tory. Nie kursują jeżdżące tą trasą tramwaje linii nr 2, 7 i 8. Trwa usuwanie skutków zdarzenia.

(k)

Fot. Piotr Pilecki - Facebook Suszą! Szczecin

Komentarze

:)
@Ani@:mobilet.pl, skycash.com ,macie smartfony to ich używajcie !,akurat pani rzecznik zditm to spoko ogarnięta kobieta ale już caly zditm i ts, to komuna caly czas wiec nic tam nie zdziałasz ,musi pewne pokolenie odejsc na emerture.
2018-11-19 21:34:27
Joozek
A po co oni tam wjeżdżają ?
2018-11-19 21:30:54
Debile z zarządu dróg
Tak to jest jak projekty pod stołem się robi , brak barierek ochronnych i torowisko kamienno trawiaste z pękającymi szynami przez okres ponad 2 lat , tylko w pływających ogrodach miasta Szczecin
2018-11-19 18:25:06
Ludzi bardziej interesuje ekran telefonu
to co się dzieje na drodze i takie są efekty... Policja jak zwykle bez akcji ma to gdzieś - dopiero jak będzie akcja to przez 2 dni będą na to zwracać uwagę, zresztą sami policjanci dają taki przykład...
2018-11-19 17:47:26
Ani@
ja proponuję, żeby te mądrale i specjaliści z ZTiTM na czele z panią rzecznik, Hanną Pieczyńską przez miesiąc pojeździli do pracy i z powrotem komunikacją miejską, to przekonają się, jak niezawodna, punktualna i miła jest podróż w rozklekotanym autobusie, tramwaju z włączoną klimatyzacją! (na dworze +5st. C ale motorniczy ma to w poważaniu. bo albo nie umie obsługiwać klimy albo jemu w kabinie jest ciepło), z wiecznymi opóźnieniami i niedziałającymi biletomatami
2018-11-19 16:37:08
Sprytne wyprzedzanie ?
.
2018-11-19 16:34:41
zs77777
to musi być magiczne miejsce skoro przyciąga tylu kierowców ;)
2018-11-19 16:23:09
Sebastian
Odgrodzić torowisko. Inaczej tramwaje niech stoją w zajezdni. Co rusz to się powtarza
2018-11-19 14:58:29
Jas
Kiedy w końcu tam powstaną zapory po obu stronach ?! dlaczego w projekcie żaden geniusz z zditm tego nie przewidział?bo nie korzysta z komunikacji miejskiej na co dzień !
2018-11-19 14:56:11
hmmmm....
czy jest tydzien żeby auto nie stało lub leżało na torach na ul. Gdańskiej? na prawdę nie wszyscy powinni mieć prawo jazdy - to przywilej a nie obowiązek...
2018-11-19 14:26:57
-
Trzeba być albo idiotą, albo idiotką, aby coś takiego odwalić.
2018-11-19 13:56:02