poniedziałek, 19 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Aurora - od pierwszego wejrzenia

Aurora - od pierwszego wejrzenia

Aurora - od pierwszego wejrzenia
Data publikacji: 2018-05-16 19:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:39
Wywietleń: 1261 327126

Piękna kotka, która już wiele w życiu przeszła. W schroniskowych warunkach… gasła z dnia na dzień: źle znosiła bliskość innych kotów i psią wrzawę. Dlatego trafiła do domu tymczasowego, gdzie znalazła spokój i doskonałą opiekę. Ale wciąż jej potrzebny prawdziwy dom i rodzina.

Pięknooka Aurora była pod opieką Ani, która dała jej to, czego kotka najbardziej potrzebowała: czas, spokój i troskliwą opiekę. Jest więc gotowa do adopcji.

- Ta dama potrzebuje stałego domu - o Aurorze mówi jej obecna, tymczasowa opiekunka. - Jest niekłopotliwą kotką, choć jednak ma swoje wymagania. Jest nieśmiała i nieco wycofana, początkowo lękliwa. Dlatego potrzebuje czasu, żeby zaufać człowiekowi. To dlatego, że już w życiu sporo przeszła. Nie jest kotem do miętolenia wtedy, kiedy człowiek ma na to ochotę. Potrzebuje miejsca, gdzie będzie miała spokój, a ludzie uszanują jej delikatne usposobienie i potrzebę „przestrzeni", emocjonalnego dystansu. Aurora nie nadaje się do domu z dziećmi. Źle znosi obecność innych zwierząt. Jest wysterylizowana i zdrowa. Ze swojej strony zapewniam konsultację behawioralną, przygotowującą rodzinę na przyjście nowego domownika i 2 kolejne w przypadku ewentualnych problemów.

Kto chciałby piękną kotkę ub jakąkolwiek inną, równie złaknioną uczucia, kocinę czy psinę przyjąć do rodziny - otworzyć przed nią dom i serce - jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91-487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30. Uwaga: ponieważ kotka przebywa w domu tymczasowym, to w sprawach adopcyjnych można również dzwonić pod nr tel. 507 516 562 oraz 507 094 725.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, miesiącami, a nawet latami.

(an)

Fot. Wolontariat Schroniska

Aurora - od pierwszego wejrzenia

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jesień w Szczecinie
Marsz Niepodległości 2018
Rocznica niepodległości oficjalnie
Poprzedni Następny

kondolencje

Sonda

Czy samorządy powinny brać pod uwagę szczepienie dziecka przy przyjmowaniu go do żłobka lub przedszkola?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy