Niedziela 17 października 2021r. 
REKLAMA

Audycja o Tomaszu Kowalczyku do posłuchania w internecie

Data publikacji: 2020-02-11 21:01
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-21 12:21
Audycja o Tomaszu Kowalczyku do posłuchania w internecie
 

Tomasz Kowalczyk - redaktor naczelny i prezes zarządu "Kuriera Szczecińskiego", który zginął w wypadku samochodowym 5 lutego, był bohaterem poniedziałkowej audycji na antenie Radia Szczecin. Od wtorku jest ona dostępna do posłuchania na internetowych stronach rozgłośni. 

W prowadzonej przez Konrada Wojtyłę audycji udział wzięli: Andrzej Łapkiewicz, wiceprezes i zastępca redaktora naczelnego "Kuriera Szczecińskiego", Bogdan Twardochleb i Alan Sasinowski - dziennikarze "Kuriera Szczecińskiego" oraz Adam Opatowicz, dyrektor Teatru Polskiego w Szczecinie.

Uczestnicy audycji mówili o tym, jakim redaktor Tomasz Kowalczyk był dziennikarzem, szefem i człowiekiem. Opowiadali też o współtworzonych przez niego wydarzeniach, których organizatorem jest nasza gazeta, jak Nagroda Literacka dla Autorki Gryfia, konkurs teatralny Bursztynowy Pierścień czy Szkolny Pulitzer, czyli konkurs dla młodych adeptów dziennikarstwa z zachodniopomorskich szkół.

Całej audycji można wysłuchać na stronie Radia Szczecin.

(ip)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

***

Informacje na temat pogrzebu Tomasza Kowalczyka można przeczytać w nekrologu od rodziny

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

wdzięczna
2020-02-12 13:24:38
Odszedł wspaniały Człowiek. Cześć Jego pamięci. Składam najgłębsze wyrazy współczucia i smutku Rodzinie, przyjaciołom oraz redakcyjnym współpracownikom Redakcji Kuriera Szczecińskiego.
pytanie
2020-02-12 08:22:14
a kiedy i gdzie jest pogrzeb??

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ