Czwartek, 13 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Atrakcje nad Głębokim [GALERIA] (akt. 1)

Data publikacji: 06 sierpnia 2016 r. 13:54
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:11
Atrakcje nad Głębokim
 

Trwa Blob Jump Floating Trippin’ Festival 2016 - energetyczna i wyskokowa impreza, jak ją zapowiadają organizatorzy. W związku z tym dzisiaj - 6 sierpnia - od południa aż do godz. 18 na terenie kąpieliska czeka na wszystkich chętnych moc atrakcji. 

Do aktywnego wypoczynku nad wodą w sobotę skłonić ma strefa sportowo-rekreacyjna, jaka jest otwarta na Głębokim. W roli atrakcji głównej Blob Jump Floating Trippin' Festival będą skoki z ogromnej poduszki powietrznej wprost do wody. Nie zabraknie też dodatkowych: plażowej Zumby, trenażerów równowagi Trickboard, testów i pokazów pojazdów elektrycznych Wheels oraz widowiskowych treningów boksu. Na plaży już jest dostępna foto budka, w jakiej można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie, a też „Escapada” – mobilny escape room. 

Wprawdzie aura nie rozpieszcza, jednak warto wolny czas spędzić aktywnie. Na przykład nad Głębokim - właśnie dzisiaj - na plaży pełnej atrakcji i niespodzianek. Zapraszają: Kamienica 1 - Fundacja na rzecz Rozwoju Sztuki i Promocji Zdrowia oraz Centrum Edukacyjnym OMNIBUS.

(isz)

Fot. Ryszard PAKIESER

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA