Poniedziałek 14 czerwca 2021r. 
REKLAMA

Apel do wyborców. „Wykażmy się jak największą frekwencją”

Data publikacji: 2020-07-09 13:55
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-20 14:04
Apel do wyborców. „Wykażmy się jak największą frekwencją”
 

- Nie może narzekać na władzę ten, kto na te wybory nie pójdzie. Naszym obowiązkiem obywatelskim jest wzięcie udziału w tych wyborach. Wykażmy się jak największą frekwencją. Tu chodzi o przyszłość naszego kraju - apelował w czwartek na placu Adamowicza w Szczecinie poseł Platformy Obywatelskiej Arkadiusz Marchewka

Na konferencji obecni byli również marszałek Olgierd Geblewicz, Andrzej Milczanowski, prof. Jan Maria Piskorski, Adam Opatowicz. Profesor Piskorski podkreślił, że nigdy nie należał do żadnej partii.

- PiS nie umie żyć ze świadomością, że wielu myśli inaczej. Wielu, znaczy dzisiaj większość. Jako notorycznie bezpartyjny nie reprezentuję tu Platformy Obywatelskiej, ani żadnej innej organizacji. Platforma mnie w jakimś sensie zawiodła. To jej gołym okiem widoczne błędy spowodowały, że mamy PiS u władzy. Moim zdaniem szansa na to, żeby PiS nie był u władzy, była wielka - stwierdził prof. Piskorski.

Dodał, że Prawo i Sprawiedliwość wyrosło jako partia buntu. - W Platformie się śmiano, jak gdyby nie wiedziano, że demokracja polega właśnie na walce o głosy wyborców. Trzeba z nimi po prostu rozmawiać, przekonywać, a nie wykładać prawdy rzekomo objawione.

Według historyka Prawo i Sprawiedliwość dramatycznie się zradykalizowało w porównaniu do wizerunku partii sprzed 15 lat.

- Może to sprawa śmierci drugiego bliźniaka, o którym trzeba powiedzieć, że był człowiekiem na pewno bardziej empatycznym, otwartym, zwolennikiem Polski Jagiellońskiej, broniącym wolności i różnorodności. Andrzej Duda jest jego przeciwieństwem. Nie ma kwalifikacji na zajmowane przez niego stanowisko - zakończył Jan Piskorski.

Andrzej Milczanowski podkreślił, że był, jest i pozostanie "człowiekiem Solidarności". - Tej Solidarności z lat 80-tych i początku 90-tych. Dlaczego Rafał Trzaskowski, a nie Andrzej Duda? Powiedzmy sobie wprost, że obecny prezydent nie ma kompetencji, ani merytorycznych, ani etyczno-moralnych - uważa. - Natomiast Rafał Trzaskowski chce być prezydentem wszystkim Polaków.

O pełną mobilizację w trakcie drugiej tury wyborów prosił również Adam Opatowicz, dyrektor Teatru Polskiego w Szczecinie.

- Upominam się o głos w tych wyborach przez szacunek dla wielu pokoleń, które przez setki lat walczyły o to, abyśmy żyli w wolnym kraju rządzonym przez mądrych, dobrych, uczciwych ludzi, szanujących każdego obywatela. Przyszłe pokolenia zasługują na to, aby tym zaangażowaniem obywatelskim oddać im cześć i szacunek. Może brzmi to patetycznie, ale tak właśnie myślę od 1989 roku idąc do każdych wyborów - dodał Opatowicz. ©℗

Tekst i fot. Karolina Nawrocka 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Nędza
2020-07-10 20:36:58
Bardzo, żałośnie Panowie wyglądacie.Przypomina się Rząd PSL i PO. Charatanie w gałę, zero kompetencji.Bezradność Roztowskiego.Gromadka ćpunów w szeregach Marszałka, pamiętam tylko się wybrali i już jednego pociągnęli za dilerkę.Drugi ważniak, rozpieprzył nowe auto służbowe na trasie zamkowej .Lipa, lipa, lipa. Wyobrażam ich na boisku np. piłki siatkowej.Nie dość, że piłki dorze nie odbierze, to jeszcze gamoń jeden z drugim nie stanie dobrze we właściwym polu.Drużyna och drużyna.No weź i zagłosuj na nich. No jak ? Pierdoły chodzące.
Typ
2020-07-10 19:14:23
Nie głosuję za, nie będę głosował przeciw. Najbliższe 5 lat to albo bezmyślne przyklepywanie wszystkiego, co PiS nasmaruje, albo bezmyślne blokowanie wszystkiego, co PiS nasmaruje. W dwóch słowach: Mamy przekichane.
k....k12
2020-07-10 19:04:32
Czytam te komentarze i oczom nie wierze. Każdy, ale to każdy (przy założeniu, że piszą tu tzw prawdziwi komentujący) dający upust swoim ,,mundrościom" ma ego wielkie, jak balon sterowca. I to ego zasłania wam nadchodzącą rewolucję komunistyczną. W tej rewolucji Duda będzie poszturchiwany, poganiany przez rząd światowy, Trzaskowski zaś zrobi taki sprint, że po tych pięciu latach kadencji, wy wolnościowcy Polski nie poznacie. Obecny czas będziecie wspominać z rozrzewnieniem. Czego po A. Dudzie można się spodziewać, to każdy już wie. Trzaskowski rządzi stolicą po dyletancku, więc w nagrodę będzie rządził państwem...z całą bezwzględnością. I panowie na fotce proszą o jego poparcie. Czytam w jednym z komentarzy, że opłakują także Arłukowicza, który ,,poszedł" do eurocyrku ,,nakupywać" dla całego obozu socjalistycznego leków i szczepionek od bigfarmy oraz zaopiekować się dziećmi zaniedbanymi wakcynologicznie w tymże, a wasz kandydat do urzędu prezydenta potraktował go z buta. Za to w polskich szkołach coraz więcej tumanów, ale jak dopieszczonych wakcynologicznie, natychmiast po urodzeniu, niezależnie od stanu zdrowia.Po komunizmie za mało trupów zostało. Gułagi w Rosji opustoszały, niektóre popadły w ruinę. Trzeba to wszystko reaktywować. Do dzieła więc...miech żyje wielki Che, Mao, boski Soso! Towarzysze! Sztandar z piwnicy wnieść! Doooo międzynarodówki całość baczność!
@ Sylwia
2020-07-10 18:52:33
To leń śmierdzący jest.Laluś p....ny.Jak nas Ruskie napadną, to będzie spał, aż przyjdzie kacap i go wyrwie pani Małgosi z objęć.Prezydent , jego ... mać !
Wygrana Trzaskowskiego to :
2020-07-10 18:29:31
Wygrana Trzaskowskiego to : 1) Wprowadzenie ideologicznej lewackiej karty LGBT w całej Polsce , czyli nauka onanizowania się dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych oraz zakładanie sukienek chłopcom. To deprawacja naszych dzieci 2) Kluczowe decyzje polskich spraw będzie konsultował w Berlinie i Paryżu , a nie w Warszawie. Niemcy nie popierają polskich lewaków za darmo. Chcą rewanżu.3) Spłacanie długu żydowsko-lewackiemu miliarderowi Sorosowi , który zainwestował w Trzaskowskiego ponad milion dolarów ( stypendium w Oxfordzie). Tylko co będzie musiał zrobić w zamian ? 4) Zwrot żydowskim organizacjom w USA setek miliardów dolarów (Ustawa 447) za rzekome zbrodnie Polaków w czasie wojny. Mówi się o przekazaniu Żydom tysięcy hektarów lasów na Mazowszu i Podlasiu. Trzaskowski w kampanii wyborczej odmówił odpowiedzi na pytanie w tej sprawie , czyli będzie się dogadywał z Żydami. 5) Wetowanie wszystkich ustaw prawicowej większości , czyli totalny chaos w Polsce ku radości Berlina i Moskwy. 6) Dawanie tytułów profesorskich i Orderów Orła Białego lewackim i antypolskim durniom. 7) zlikwidowanie 13 emerytury . 8) podwyższenie wieku emerytalnego
trzeźwy
2020-07-10 11:07:53
I się obudzicie i będzie Słońce i nie będzie Niemców a puszczą film o dwóch takich co ukradli księżyc i nikt nie będzie sprawdzał ile mam centymetrów wzrostu. To ma być przemówienie pretendenta do urzędu Prezydenta RP? Tyle spraw do załatwienia,pobudzenie gospodarki,zwiększenie bezpieczeństwa,NATO,UE i budżet unijny,walka z koronawirusem, programy osłonowe i tarcze antykryzysowe.Nic o tym nie mówi
Antoni
2020-07-10 10:03:41
Powtarzam, hejt zmieszany z nienawiścią w wykonaniu KO dodatkowo mobilizuje wyborców PiS. Wiem co piszę :) Także już możecie wyciągać wnioski z kampani i kolejny raz w wyborach ten sam wielbłąd :) Cała opozycja to jednak za mało :)
@Polakkatolik
2020-07-10 09:45:10
Za to TWój komentarz jest pełen fałszu / fałszywej miłości , chyba,że prawdziwej do siebie / .Jak nie jestes katolikiem , to odczep sie od tych , którzy sa ludzmi i nie nadstawia policzka agresorom . A może jesteś spowiednikiem ? Chyba emerytowanym śledczym .
Gdyby wygrał Trzaskowski ...
2020-07-10 09:31:39
Gdyby wygrał Trzaskowski , to kto zostanie jego pełnomocnikiem w zachodniopomorskiem do wprowadzania karty LGBT w regionie ? Czyli , kto będzie odpowiedzialny za uczenie onanizowania się dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych ? Dlaczego , przed wyborami , panowie Geblewicz i Marchewka unikają tego ważnego tematu ? Dlaczego nie bronią posła Arłukowicza poniżonego przez Trzaskowskiego i Nitrasa ?
Pan Pomyłka
2020-07-10 08:52:35
W tytule tekstu jest pomyłka.To nie apel o frekwencję na wyborach tylko apel o głosowanie na tego nieudacznika z Warszawy Trzaskowskiego
idę
2020-07-10 08:46:13
Już się nie dam nabrać na obietnice Dudy, których potem nie spełnia.
Daria
2020-07-10 08:23:52
Wszyscy na wyboryt odsunąć od władzy reżimowego sługusa Dudę!
miki
2020-07-10 07:41:55
Wypad Trzask , nudzi się nierobom
Polakkatolik
2020-07-10 07:40:37
ojej ile w tych komentarzach miłości bliźniego. Polacy niby 90 % to katolicy, no tak ale czy polscy katolicy to chrześcijanie? wierzą w Chrystusa czy Rydzyka?
Sylwia
2020-07-10 07:36:57
Dlaczego Trzaskowski rusza do kampanii o godzinie 9 kiedy Duda już od 5 rano rozdaje górnikom kanapki?Kandydat na prezydenta musi pokazać że umie ciężko pracować i że mu zależy.Musi pokazać że na stanowisku prezydenta dla Polski da z siebie wszystko.Trzaskowski tego nie pokazuje,wręcz pokazuje że go to nudzi i że jest zmęczony.Tak więc wasze apele o wyjątkowości Trzaskowskiego nie pokrywają się z rzeczywistością którą każdy nie zacietrzewiony obywatel doskonale widzi.Tylko się ośmieszliście.Trudno was traktować poważnie. Najpierw skierujcie apel do Trzaskowskiego by się angażował a potem dopiero zawracajcie głowę obywatelom swoimi uprzedzeniami i fobiami
Dno
2020-07-10 07:11:34
Przynajmniej dobrze, że chociaż po tylu latach wyszło, kto był prawdziwym solidarnościowcem, a kto przebierańcem, idącym ramię w ramię z tymi, przeciwko którym "walczył". Czy naprawdę można być aż tak bezczelnym, aby mieć ludzi za idiotów, którzy nie pamiętają, co było jeszcze kilka lat temu, ani co było za komuny? Większej pogardy dla zwykłego człowieka nie widział świat, ale co tam, przecież ci zwykli ludzie mają "inne okablowanie"...
apelowy
2020-07-10 07:06:41
Apel jak apel,wezwać by głosować na swojego to każdy potrafi trzeba tylko znaleźć plac Adamowicza.Ale nikt nie wyjaśnił Polakom że Trzaskowski jest niższego wzrostu niż Andrzej Duda.To bardzo niedogodne dla przyszłego prezydenta bo wszyscy będą patrzyli na niego z góry.Wczoraj Trzaskowski strasznie się tym zdenerwował że jest niższy i dlatego zwołał specjalne spotkanie z krasnoludami by wykazać że jest jednak wysoki.No ale wszyscy zorientowali się że za duża szczepionka była i po internetach ludziska się śmieją.Nic gorszego dla kandydata kiedy staje się żywym memem.
A jakże
2020-07-10 00:05:58
Posłucham apelu i zagłosuję na ... Dudę . Przynajmniej Polak . A państwa partia , mam nadzieję , zniknie po kolejnych wyborach , podobnie jak nazwa placu tego Waszego idola o nieskazitelnym morale i niezwykle merytorycznych kompetencjach . Paszli !
k....k12
2020-07-09 23:44:22
Detale, detale, detale... Czy Duda czy Trzaskowski, to i tak żaden z nich nie ma zamiaru zerwać się z łańcucha. A kto zniszczył to, a kto zamknął tamto? Oni, oni to zrobili, bo im kazano. Ci z fotki też są, bądz kandydują na onych. Za to jest kasa, profity, ,,letkie" życie. Onych nie można zamknąć w kryminale, mają immunitet taki czy inny. A po co im immunitet? Ano po to, żeby byli bezkarni, no chyba, że zaczną podskakiwać, jak na ten przyład Andrzej L. Ale tutaj zaprezentowane okopowe są rozsąne, życie im miłe. A Solidarność to śp Anna Walentynowicz, Andrzej Gwiazda, pomordowani księża z Jerzym Popiełuszką na czele. Co wy macie wspólnego z ideowym dziedzictwem Solidarności? Trzaskowski jest za LGBT w przedszkolach i szkołach, za sprowadzaniem nasiedleńców z Afryki i Azji. Dopieszcza siejących grozę antifiarzy. Jest zwolennikiem terroru szczepionkowego od urodzenia, aż do usr. śmierci i to są te atuty kandydata przez was promowanego? To co robi antifa w USA chcielibyście też w Polsce? Wy jesteście-przepraszam-normalni?
Precz z Dudą obłudą.
2020-07-09 22:50:38
Trudno na niego patrzeć, a co dopiero słuchać. Gość dla niewybrednych na kaczej smyczy.
Ewa, ty jesteś ze Szczecina?
2020-07-09 22:48:35
Jeżeli tak, to musisz wiedzieć, że my latamy z Berlina, bo bliżej na to lotnisko niż na Okęcie. I nie ma to żadnego znaczenia że lotnisko w Berlinie jest niemieckie. Takie myślenie mogą mieć tylko nacjonaliści.
Weronika
2020-07-09 22:21:24
Pojawiła się w mediach informacja że za głos na Trzaskowskiego płacą 300 zł w zakładzie pracy w Wielkopolsce. 300 złotych premii za głos na Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich zaproponował swoim pracownikom szef jednej z dużych wielkopolskich firm. Przed wrzuceniem karty do urny trzeba zrobić jej zdjęcie. Pieniądze mają być wypłacane przy najbliższej wypłacie – opisuje serwis. – Nie byłem przymuszony, żebym zmienił swoją kandydaturę, jestem przy niej, a dodatkowo jeszcze coś tam może wpadnie – mówi jeden z pracowników zakładu. Inny wskazuje: – Skreślę tego Trzaskowskiego, zrobię zdjęcie, a następnie skreślę Dudę i głos nie będzie ważny.
Ja
2020-07-09 22:10:29
Zgadzam się z p.Marchewką z PO, że w tych wyborach chodzi o przyszłość naszego kraju. Dlatego zaglosuję na A.Dudę.
Jola
2020-07-09 22:09:16
Jestem oburzona że z powodów politycznych członkowie PO partii popierającej kandydata na Prezydenta Rafała Trzaskowskiego prześladują osobę niepełnosprawną o czym dzisiaj się dowiedziała cała Polska.Osoba niepełnosprawna nie głosująca na PO nie będzie mogła liczyć na wsparcie fundacji pomagającej niepełnosprawnym.Z pewnością jest to wbrew przepisom dotyczącym fundacjom na rzecz osób niepełnosprawnych i wbrew prawom wolnościowym konstytucyjnym w Polsce.I jakże to zadaje kłam słowom że Trzaskowski ma być prezydentem wszystkich Polaków.Na pewno według członkini PO z Bydgoszczy nie będzie prezydentem dla osoby niepełnosprawnej jeśli nie dokona głosowania na Trzaskowskiego.Etyczne i moralne takie postępowanie dyskwalifikuje cały program polityczny jeśli opierało się go na tym że trzeba skończyć z dzieleniem Polaków i łączyć.Właśnie znowu wyszło prawdziwe oblicze i w dodatku wobec osoby niepełnosprawnej.
krotko
2020-07-09 22:04:33
Plac Adamowicza?ktorego nawet W/G SLAWKA NEumana nie da się obronić bo tyle nakradlityle jest dowodow.Manewr z celebryta TVN Holownia wam nie wyszedł bo wiekszosc na szczęście w drugiej turze wie o co chodzilo.
Heniek
2020-07-09 21:56:53
Agitacja wyborcza na twardo niby mówią że są za frekwencją ale bez ogródek mówią że trzeba głosować na Trzaskowskiego.A niby dlaczego trzeba głosować na Trzaskowskiego?Bo tak mówi Andrzej,Jan Maria i Olgierd?Każdy ma swój głos i swoje prawo do głosowania na tego kandydata który lepiej realizuje interesy Polski i obywateli.Normalnie ględzenie tych samozwańczych elit nachalne i monotonne przynosi odwrotny skutek.Niech te wybory już się skończą bo przecież ileż można tych ich odezw słuchać.Wczoraj krzyczeli o eksplozji mobilizacji,naściągali klakierów a dzisiaj płaczą że nie wygra ich kandydat.Nie wygra bo nie jest dobry i tyle.Znajdźcie po prostu dobrego kandydata co się nada i ludzie go polubią i zaufają.Tak na marginesie to mogliście powiedzieć czy Trzaskowski jest za szczepieniami czy przeciw szczepieniom bo rano był za szczepieniami a po obiedzie już mówił że jest przeciw obowiązkowym szczepieniom.Co mu tam dajecie w tym sztabie że tak się gubi?
Pinokio
2020-07-09 21:25:22
Ale się intelektualnie wypowiedział Andrzej Milczanowski: Powiedzmy sobie wprost, że obecny prezydent nie ma kompetencji, ani merytorycznych, ani etyczno-moralnych .Natomiast Rafał Trzaskowski chce być prezydentem wszystkim Polaków. Nie chcę mówić o kompetencjach merytorycznych bo to oczywista bzdura ale każdy ma prawo do subiektywnej oceny ale mówić że Prezydent RP Andrzej Duda nie ma kompetencji etyczno-moralnych do sprawowania tej funkcji bo potworne nadużycie.Milczanowski przesadził i to jeszcze sam przecież wie bo wspierał Lecha Wałęsę,którego kompetencje etyczno-moralne nie tylko określa teczka znaleziona u Kiszczaka ale pogarda i zwalczanie politycznych oponentów wszelkimi metodami.Szkoda że człowiek odwołujący się do dziedzictwa Wielkiej Solidarności mówi o przyzwoitym człowieku który jest tylko konkurentem w programie politycznym takie przykre i po ludzku krzywdzące słowa.W dodatku dotyczy to wielu milionów Polaków,których wyborem etyczno-moralnym jest Andrzej Duda.Co za pogarda dla współobywateli.Za to dla esbeków,komuchów złodziei budżetu nie ma przykrych słów. Ideał solidarności sięgnął bruku placu Adamowicza.Po prostu wstyd
Moczydły
2020-07-09 21:17:35
Jeszcze zaciągnęli profesora Piskorskiego który nie należał do żadnej partii.No to teraz się zapisał do nieformalnej partii elyt gdzie należy KOD,Kijowski, Wałęsa Bolek.Ja bym wolał żeby u nas w Moczydłach było słychać ten gromki głos i profesora i ministra i tego pana z teatru i innych wtedy kiedy brakowało pieniędzy w budżecie bo gdzieś znikały i wtedy kiedy nagle kobietom podniesiono wiek emerytalny o 12 lat.Mimo że tak ciężko pracowały na dwóch i trzech etatach.Bo rodzina ma swoje obowiązki i dzieci.Dla Polski i dla rodziny te kobiety pracowały.I gdzie wtedy staliście i jakie słowa pod adresem rządzących kierowaliście?Milczeliście bo mieliście to pewnie gdzieś,te braki w budżecie i podwyższenie wieku emerytalnego dla ciężko pracujących ludzi pracy najemnej mieliście gdzieś.Szkoda że nie wyciągacie z tego wniosków
Juzek
2020-07-09 20:45:51
@ Paragraf -Kim trzeba być, żeby wspierać pana Dudę Andrzeja i stojące za nim środowiska?
Torowisko@kartoflisko
2020-07-09 20:32:29
Współczesny Szczecin to jednak stan umysłu. Ani PiS ani Platforma nie zasługują na poparcie swoich kandydatów na Prezydenta RP. Czy naprawdę już wszyscy zapomnieli kto tak faktycznie rozwalił cały szczeciński przemysł? No dla tych którym skleroza szare komórki wyżarła. Po obaleniu poprzedniego systemu solidarnościuchy do spółki z byłymi PZPRowcami. Następnie przyszły "nowe" liberalno - wolnościowe rządy ugrupowania które nazywało się Unia Wolności i zrównali i to dosłownie wszystko to co jeszcze się ostało ....Odra, Polmo, Wiskord, Dana, Załom, Stocznie, port ( już prawie był na wykończeniu, no w końcu mamy niedaleko Rostok) Gryf itp itd! I wy teraz gremialnie stawiacie na tych którzy wcześniej tak zwyczajnie was zgnoili? Przekonacie się szczególnie ci którzy mają krótką pamięć, że po wyborach Szczecin jak był olewany przez warszawkę tak będzie olewany! Wiecie dlaczego Bo Szczecin , taki szczecin jest nikomu do niczego nie potrzebny, no może jedynie przed wyborami aby duraki zagłosowały za tymi którzy lepiej was wszystkich w uja robią !
Olaf
2020-07-09 20:27:22
Do@Olaf. Nie mam mocodawcow. I nie wypadne blado. Gazoport. Polimery. Dolna Odra. Tunel w Swinoujsciu. Poglebienie toru wodnego do 12.5m likwidacja biedy .A ty jestes platnym Nitrasa.
k....k12 do 2020 i do biedy intelektualnej
2020-07-09 20:22:02
A kim wy jesteście jeden z drugim i co to za bufonada? Odezwały się bogactwa intelektualne, Luwry, Galerie Trietiakowskie i inne Kwirynały, a i biblioteka kongresu USA. To że pionki wyniszczyły gospodarkę PRL, to sama Danuta P. lewicówka profesor prawa niedawno się wysypała biadaczka mówiąc cyt: to nie sam Balcerowicz jest winien. A więc jednak jest winien, choć nie tylko on sam. I widać było, że zatkało ją po tym, co sama powiedziała. Zagalopowało się biedactwo. Kiedyś prof Boguslaw Wolniewicz, skądinąd marksista zażył ją z takiej mańki, że aż żal było patrzeć. Zamknięto EKSPERYMENT DEMOLUDY i tyle i te wszystkie zakłady pracy, ich dorobek, miejsca pracy dla rządu światowego nie mają znaczenia. Czy były niezbędne gospodarkom narodowym, a kogo to obchodziło. Tak, jak zamknięto wszystkie PGR-y, a były przecież i takie prowadzone znakomicie z dobrym parkiem maszynowym, przynoszące zyski i bez unijnych dopłat. Czytam te wypociny wasze na poziomie wożnej z podstawówki i nie wierzę, że piszą to żywi komentujący internauci, a nie redakcja się poci, żeby podkręcić atmosferę. A do koryta się pcha towarzystwo nie mające nic do zaoferowania, bo też nie po to jest koryto. A jest ono po to, żeby świnie żarły i spełniały swoje marzenia o dziwkach, które robią im takie lody aż im grzdyl odsztyluje. W zamian wykonują polecenia, żeby suweren(pożal się Boże) wyszedł na ich rządach, jak Zabłocki na mydle
Paragraf
2020-07-09 20:19:29
Kim trzeba być, żeby wspierać pana Trzaskowskiego i stojące za nim środowiska?
Dopóki płacę podatki
2020-07-09 20:00:15
to będę krytykował władzę bez względu czy uczestniczyłem w wyborach czy nie - przestańmy dawać sobą manipulować różnym Marchewkom które sprowadzają obywatelstwo do popierania ich kandydata i obowiązku płacenia podatków.
pogromca nitrasa
2020-07-09 19:46:56
Czy można trzaskowskiego nazwać zdrajcą skoro jest autorem rezolucji przeciwko Polsce?
POszust
2020-07-09 19:37:51
trzaskowski wraz ze swoja formacją okradli rodziny zmarłych zmiejszając zasiłek pogrzebowy z 6 tys do 4 ty
@ @Olaf
2020-07-09 19:34:49
O!! Nawet pisać po polsku POtrafisz !
POdatek katastralny trzaskowski
2020-07-09 19:33:19
rafał przebijasz w kłamstwie nawet tuska .Jesteś tragedią dla Warszawy i tam pozostań ,Lepiej tragedia warszawska niz krajowa .Nie damy ci wprowadzić podatku katastralnego .
gosc
2020-07-09 19:20:33
Trzaskowski nie jest moim kandydatem,Duda nie jest moim prezydentem.Ale wybiorę lepsze zło.
@ Olaf
2020-07-09 19:04:52
Biedo intelektualna , zapytaj mocodawcę co PIS zrobił dla regionu OPRÓCZ OBIETNIC ZAZNACZAM!! BLADO WYPADNIESZ ...:))))
Pomorzany
2020-07-09 18:58:25
Co za smętne miny,jak z bunkra.Plac Adamowicza scena eksplozji mobilizacji,a ile mieszkań miał Adamowicz?Więcej nawet niż ich tam się zebrało.Prosimy o frekwencję,a jakże prosimy,tylko byle nie głosować na Trzaskowskiego.W filmie Barei jest scena gdy kobieta mówi: ten człowiek słowa prawdy nie powiedział.Jakaś prorokini czy co?
2020 ?
2020-07-09 18:57:17
Brawo wszyscy komentujący! Nie zauważyłem kogoś o szerokich horyzontach. Piwo i kiełbaski a reszta to się samo zrobi. Ale mamy społeczeństwo! Inteligencja wymordowana i zostało co zostało....
Dzisiejsze notowania bukmacherów:
2020-07-09 18:44:38
Bukmacher Andrzej Duda Rafał Trzaskowski Betclic 1.55 2.65 STS 1.47 2.65 Fortuna 1.52 2.62 forBET 1.55 2.50 Betfan 1.55 2.50 LV BET 1.50 2.65 Totolotek 1.50 2.50 eTOTO 1.46 2.75 TOTALbet 1.45 2.65 Jak widać, Trzaskowski nie ma żadnych szans. Hurra, hurra, hurra! *stan kursów aktualny na 09.07.2020
Ewa
2020-07-09 18:32:42
Czy po wygranej Trzaskowskiego bedziemy jezdzic DB zamiast PKP? Latac Lufthansa z Berlina zamiast LOT z Warszawy. ?
Olaf
2020-07-09 18:23:42
Rzady PO zlikwidowana Stocznia huta papiernia skolwin wiskord polmo dragmor meratronik selfa odra dana i tak bez konca. Kto jeszcze popiera Trzaskowskiego! Przeciez to katastrofa ekonomiczna. !
Zak
2020-07-09 18:11:10
Idzmy na wybory bo nie mozna dopuscic zeby znowu doszli do wladzy kretacze i szkodnicy z PO! Wybor jest oczywisty Andrzej Duda a nie sok z buraka.
HEJT STOP!
2020-07-09 17:53:10
KOMENTUJ - NIE OBRAŻAJ
edek
2020-07-09 17:31:00
Ale śmietanka POstkomuny się zebrała na swoim placu.A p.panie milczanowski razem ze swoim Bolkiem nie dorastacie do pięt Prezydentowi Dudzie sprzedawczyki .Wstyd i hańbe przynosicie porządnym i uczciwym mieszkańcom naszego miasta
Koronawirus to równiacha przy was.
2020-07-09 16:57:35
.
Gość
2020-07-09 16:55:34
Jak na dłoni widać hipokrytę i kłamcę "bezpartyjny"Piskorski a jedzie po PIS jak po zdechłej kobyle."Idźcie na wyobry" (głosujcie na Trzaskowskiego) Niedobrze się robi :zakłamane szczecińskie pseudoelity.
czytelnik
2020-07-09 16:42:19
Cepeliowskie dzbany
radykał
2020-07-09 16:28:51
Szanowny Panie Milczanowski na "Solidarność-bis" już nikt się nie nabierze, bo to był najohydniejszy przekręt w histori Polski. Bardzo wielu ludzi liczy na to, że PiS jeszcze bardziej się zradykalizuje i Janusz Lewandowski oraz Leszek Balcerowicz staną przed sądem. Andrzej Milczanowski, prof. Jan Maria Piskorski, Adam Opatowicz reprezentują środowisko śmieciarzy, którzy ciągle próbują coś znaleźć na śmietniku historii.
Profesor Piskorski podkreślił, że nigdy nie należał do żadnej partii.
2020-07-09 16:23:33
- faktycznie nie należał (czas przeszły), ale od tego momentu gdy wydarł swą profesorską gębulę na PiS w obecności "marchewko_PO_dobnych" zapisał sią do "totalnej" strząsającej szarańczę!
Nienawiść neomarksistów.
2020-07-09 16:21:15
Geblewicz , Marchewka , Milczanowski czy "bezpartyjny" Piskorski mówili językiem nienawiści o prawicy. To obsesja tych złamasów. Jak widzę marksistowskie twarze tych nadpobudliwych neomarksistów to dostaję wysypki. Wyjątkowo nieciekawe typy.
Profesor Piskorski podkreślił, że nigdy nie należał do żadnej partii.
2020-07-09 16:16:10
- ale napi..la (Neumann) na "PiS_dzielców" chociaż Marchewka przewlókł profesora aby namawiał, cyt. "Wykażmy się jak największą frekwencją". Cuda panie cuda u profesora, który "nigdy nie należał do żadnej parti"!
wit
2020-07-09 16:07:50
Posel Marchewka wyglada ,w tych spodniach,jak pietruszka,natomist marszalek ma te same podwijajace sie spodnie rurki i ciagle jest pitruszka .Tylko te czarne buty panow rurkarzy nie pasuja.Czyzby pietruszki psuly sie od korzenia.Proponuje zalozyc tenisowki. Powodzenia panowie.Po wyborach LOT-em z Goleniowa udajcie sie do kolegi na wakacje w Chorwacji.Przepiekna kraina.Kolega potwierdzi.Tam bedziecie oplakiwac przegrana waszego fircyka z Warszawy . Pozdrawiam szczecinskie warzywa-pitruszke i marchewke.
k....k12
2020-07-09 15:53:22
W 1701 roku pieniędzmi z zewnątrz-przekupstwem- zaprzepaszczono szansę dalszego rozwoju państwa polskiego, wprowadzając na tron tego bezczelnego buca Augusta II z obcej dynastii. Zdaniem Feliksa Konecznego Polska przestała istnieć już po śmierci Jana III Sobieskiego. Czy to stado z fotografii nie rozumie, że ludzie wiedzą kim oni są? Problem w tym, że ci ludzie to jakaś garstka, która patrzeć już nie może na cały ten sejm, rząd, ministrów, wszystkie partie, tych różnych przebierańców. Wooooooooooooooooooooooooooon.... Ale, ale tzw społeczeństwo, ta masa widząca na jedno zezowate oko nie wykuła nawet tej załganej historii na pamięć, a co mówić o poszukiwaniu prawdziwych faktów na własną rękę. PYWO GRYL TVN POLSAT TELEPIS DISCOPOLO COVID19 z maseczkami-dusicielkami. Jak tu płakać nad durniami, tylko malutkich dzieci urodzonych na poniewierkę wielki żal
Milczanowski - prawa ręka TW Bolka
2020-07-09 15:48:18
Takie tanie kity możecie PO-wcy wciskać dzieciom, które nie pamiętają waszych pseudo rządów.
wyborca
2020-07-09 15:28:36
Pójdę na wybory, żeby te typy ze zdjęcia nigdy więcej nie dorwały się do władzy w Polsce!
Nie chcę mieć nic wspólnego z tymi co zbierają się na placu ADAMOWICZA.
2020-07-09 15:05:22
.
???
2020-07-09 14:48:53
Tak w godzinach pracy? Za co oni biorą pensje?
Aldona
2020-07-09 14:36:29
"Nie może narzekać na władzę ten, kto na te wybory nie pójdzie..." Czyli jeśli nie kocham PISu, to muszę kochać PO? Na tych dwóch plemionach rozgoryczenie z władzy lub zadowolenie z niej ma się wyczerpać, tak? Jak jeden bije lżej, to drugi staje się OK w jego obliczu? Tak mam to rozumieć Panie pośle ?
Słusznie
2020-07-09 14:36:04
Wszyscy na wybory!
Hieronim z Deptaka Bogusława
2020-07-09 14:05:53
O jak fajnie! Nie ma lepszej informacji dla wyborców Andrzeja Dudy że zwycięża w tych wyborach.Tajne wewnętrzne sondaże musiały być druzgocące skoro zebrali się prosić o frekwencję.To znaczy że różnica jest ok 7% i tylko frekwencja wyznawców POKO może coś zmienić.No ale przecież i z pustego dzbana i Salomon nie naleje.Nie ma elektoratu to i nie ma głosów.Policzcie sobie sam KOD i nawet jak Kijowskiego dodacie to nie daje 3 mln głosów.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ