Niedziela 01 sierpnia 2021r. 
REKLAMA

Znaleziono ciało pasażera na gapę, który wypadł z podwozia samolotu

Data publikacji: 2019-07-02 16:52
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-03 17:40
Znaleziono ciało pasażera na gapę, który wypadł z podwozia samolotu
 

W ogrodzie w londyńskiej dzielnicy Clapham znaleziono ciało mężczyzny, który najprawdopodobniej wypadł z podwozia samolotu podchodzącego do lądowania na Heathrow - podaje we wtorek BBC. Według policji był to samolot linii Kenya Airways lecący z Nairobi.

Ciało mężczyzny znaleziono w niedzielę po południu. Zwłoki spadły zaraz obok opalającego się w ogrodzie mieszkańca.

– Gdyby do tego doszło kilka sekund później, zwłoki spadłyby na wspólne tereny zielone, gdzie przebywały setki ludzi (...) – mówi jego sąsiad, cytowany przez BBC. Ciało mężczyzny określił jako "bryłę lodu". – Rozmawiałem z (przedstawicielami lotniska) Heathrow. Mówili, że to się zdarza raz na pięć lat.

Po wylądowaniu w komorze podwozia znaleziono jedzenie, wodę i torbę. Policja metropolitalna przekazała, że nie podejrzewa udziału osób trzecich i dodała, że zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Rzecznik linii poinformował, że pokonanie trasy z Nairobi do Londynu zajmuje 8 godzin i 50 minut.

– To przykre, że ktoś stracił życie przez to, że schował się na pokładzie jednego z naszych samolotów. Proszę przyjąć nasze kondolencje – oświadczył.

BBC podaje, że w 2015 roku na dachu domu w londyńskim Richmond znaleziono ciało mężczyzny, a drugą osobę znaleziono w krytycznym stanie. Obie osoby podczepiły się do samolotu lecącego z Johannesburga. W sierpniu 2012 roku w podwoziu samolotu z Kapsztadu również znaleziono zwłoki mężczyzny.

(pap)

Fot. Facebook/Kenya Airways

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Czyli:
2019-07-03 00:01:36
Inaczej przebudowac... te Luki !!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ