Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Playboy bez negliżu

Data publikacji: 2015-10-14 15:39
Ostatnia aktualizacja: 2018-06-18 22:45
Playboy bez negliżu
 

Znany magazyn dla mężczyzn "Playboy" rezygnuje z publikowania zdjęć rozebranych kobiet - poinformował dziennik "New York Times" powołując się na obecnego szefa wydawnictwa Scotta Flandersa. Pismo chce walczyć o czytelnika interesującymi tekstami.

"Playboy" zadebiutował w 1953 r. z Marylin Monroe na okładce. Teraz ma nadal zamieszczać zdjęcia atrakcyjnych modelek, ale ubranych. Kierownictwo redakcji uznało, że obecnie, kiedy praktycznie każdy ma dostęp do internetu oferującego dużą ilość stron z pornografią, publikowanie zdjęć roznegliżowanych kobiet staje się bezcelowe. Zamierza więc się skupić na ambitnych i interesujących tekstach. Magazyn zamieszczał już w przeszłości wywiady m.in. z Fidelem Castro, pastorem Martinem Lutherem Kingiem, Malcolmem X i Johnem Lennonem. (pap)

Na zdjęciu: meksykańska piosenkarka i aktorka Pilar Montenegro podpisuje okładę z swoim zdjęciem.

Fot. EPA/Julio Ortega

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

k.....k
2015-10-14 14:16:23
sza sza sza szaria będzie już niedługo zadekretowana przez RZONT ŚFIATOWY. Premier globalnego mocarstwa z Bliskiego Wschodu pytał Franka czy nie chciałby zostać głową jednego wielkiego kościoła - jest o tym film na YT Z udziałem poważnych biskupów, bo są i biskupi niepoważni. Właściciele pisma zwyczajnie ustawiają się do wiatru, którego kierunek sami wyznaczają z racji swojej przewodniej misji

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA