Wtorek, 30 maja 2023 r. 
18 szczecin
REKLAMA

Zapasy. Katarzyna Mądrowska wicemistrzynią Polski

Data publikacji: 22 maja 2023 r. 23:47
Ostatnia aktualizacja: 22 maja 2023 r. 23:47
Zapasy. Katarzyna Mądrowska wicemistrzynią Polski
Katarzyna Mądrowska wywalczyła srebro mistrzostw kraju. Fot. Feniks Pesta  

Zapaśniczka i trenerka Feniksa Pesty Stargard Katarzyna Mądrowska zdobyła srebrny medal rozgrywanych w Sieradzu mistrzostw Polski seniorek w zapasach kobiet, w wadze do 65 kg staczając trzy walki, z których dwie wygrała, a w finale uległa rywalce z Cementu Gryf Chełm.

- Ten medal jest jednym z niewielu, o którym będziemy długo pamiętać - powiedział jej trener Mariusz Kucharczyk. - Gratulujemy Kasi osiągniętego sukcesu, który jest tym cenniejszy, bo osiągnięty po sporych zawirowaniach zdrowotnych. Każdemu zawodnikowi życzymy takiego zapału, charyzmy, ambicji oraz przede wszystkim chęci do treningów i walki!

• • •

W międzynarodowym turnieju zapaśniczym w niemieckim Grimmen, Feniks Pesta Stargard zajął drużynowo III miejsce, a Maja Pawlikowska wybrana została najlepszą młodziczką, zaś Łucję Głębocką uznano za najlepszą w grupie dziewcząt. Spośród stargardzian I miejsca wywalczyli: Maja Pawlikowska, Łucja Głębocka, Antonina Szczypek-Wołoszyn, Emanuel Kempiński i Filip Kaczyński; II lokaty zajęli: Jan Stawski, Franciszek Barcki i Filip Mrozek, a na najniższym stopniu podium stanęli: Zoja Król, Hanna Czekin i Nadia Tymejczyk. ©℗ (mij)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA