Strona główna > Sport > Z I ligowych parkietów. Wygrane PSPS Chemika i Spójni

Z I ligowych parkietów. Wygrane PSPS Chemika i Spójni

Data publikacji: 2015-11-28 19:05
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 824 42988

Koszykarze Spójni Stargard pokonali w wyjazdowym meczu o mistrzostwo I ligi SKK Siedlce 73:71 (18:27, 13:18, 23:11, 19:15).

Goście wygraną zapewnili sobie po przerwie. Pierwszą połowę przegrali różnicą 14 punktów i nic nie wskazywało na to, że po przerwie obraz gry może się odmienić.

Świetną formę zademonstrował Pacocha. To na nim opierała się siła ofensywnych poczynań Spójni. Zdobył 33 punkty i był głównym architektem zwycięstwa.

Punkty dla Spójni zdobyli: Pacocha - 33, Wróblewski - 11, Raczyński - 8, Bodych - 7, Pytyś - 7, Pabian - 5, Koziorowicz - 2.

Po czterech porażkach z rzędu zwycięstwo odniosły siatkarki PSPS Chemika Police, które przed własną publicznością wygrały z Nike Węgrów 3:0 (25:16, 25:16, 25:21).

Trzeciej porażi z rzędu doznali siatkarze espadonu Szczecin. Tym razem przegrali w wyjazdowym spotkaniu z Camperem Wyszków 1:3.