sobota, 23 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Wyboista droga berserkerów na FEN

Wyboista droga berserkerów na FEN

Wyboista droga berserkerów na FEN
Data publikacji: 2015-07-30 21:59
Ostatnia aktualizacja: 2015-08-01 11:24
Wywietleń: 868 6777

MMA. Już w piątek w Kołobrzegu odbędzie się gala FEN 8 „Summer Edition”. Początkowo na gali wystąpić miało trzech szczecińskich berserkerów. Było jednak sporo zawirowań związanych z kontuzjami. Na gali nie zobaczymy niestety Wojciecha „Kulkinio” Janusza.

Na swoim facebooku Kulkinio napisał, że po odniesieniu urazu w trybie natychmiastowym rozpoczął próbę dalszych treningów w asyście lekarza i przyjaciół. Na macie i w gabinetach spędził trzy dni licząc na przychylność losu. Niestety - sztab medyczno-szkoleniowy zdecydował, że ewentualna walka wiąże się z dużym ryzykiem utraty zdrowia.

Sporo zawirowań było także wokół walki Macieja Różańskiego (6-0). Na kilka dni przed galą kontuzję odniósł jego rywal Ireneusz Cholewa. Trzeba było w trybie awaryjnym ściągać nowego rywala. Organizacja Fight Exclusive Night poinformowała na swojej stronie, że rywalem szczecińskiego berserkera będzie angielski zawodnik Alex O'Toole, reprezentujący TSG MMA Fight School z Southend-on-Sea. Anglik do tej pory stoczył sześć walk, z czego dwie wygrał, jedną zremisował, a jedną uznano za nierozstrzygniętą. Jego trenerem jest Daniel Burzotta, który prowadzi takich zawodników jak Stav Economou, Walther Gahadza, czy Leszek Krakowski.

Odpukać w niemalowane - w przededniu gali nie ma żadnych zawirowań w związku z walką Mateusza „Chińczyka” Rębeckiego (2-1). Pochodzący z Gryfic grappler zmierzy się z Jackiem Kreftem (5-2), byłym judoką z klubu Mad Dogs Gdynia w kategorii lekkiej do 70 kg. Będzie to jeden z pojedynków otwarcia gali. ©℗

Tekst i fot. Bartosz TURLEJSKI

Na zdjęciu: Maciej Różański bardzo chce walczyć w Kołobrzegu. Okazało się jednak, że Ireneusz Cholewa, z którym miał bić się szczeciński berserker odniósł kontuzję wykluczającą go z udziału w gali. Organizacja FEN poinformowała, że podopieczny Piotra Bagińskiego będzie walczyć z przeciwnikiem z Anglii.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy