Warcaby. Admiral w ćwierćfinale

Data publikacji: 31 maja 2020 r. 08:32
Ostatnia aktualizacja: 31 maja 2020 r. 17:11

W rozgrywanej on-line warcabowej Lidze Mistrzów Admirał PC BEST Szczecin zwyciężył w swojej grupie, awansując do fazy pucharowej, a w sobotę w 1/8 finału zdecydowanie dwukrotnie pokonał białoruską drużynę RCAP Mińsk 7:1 i 7:1.
Pozostałe polskie drużyny zakończyły swój udział w turnieju. W ćwierćfinale mamy zatem aż 6 drużyn holenderskich, białoruski SUDSHOR i Admirała, który w ćwierćfinale zagra ponownie z drużyną Heijmans Excelsior, a w grupowych rozgrywkach wygrał z nią 6:2.
Nie czyni to ze szczecinian wyraźnego faworyta, chociaż daje pewną przewagę. Siłą drużyny naszych rywali są m.in. białoruskie arcymistrzynie Olga i Daria Fedorowicz, które stawały na podium ostatnich mistrzostw świata kobiet.
Ćwierćfinał rozpocznie się w sobotę 6 czerwca o godz. 20. (mij)