poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA)

Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA)

Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA)
Data publikacji: 2015-09-15 20:04
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 206 20468

Drugi dzień turnieju głównego szczecińskiego challengera zawsze jest najbardziej obfity w sportowe wydarzenia. We wtorek zaplanowano rozegranie aż 17 spotkań.

Zawodnicy w jednym czasie rywalizować będą aż na czterech kortach. Tak dużego nagromadzenia meczów w jednym czasie chyba jeszcze w historii szczecińskiego turnieju nie było.

W rywalizacji gry pojedynczej zaprezentuje się sześciu Polaków. Pierwszy z nich – Grzegorz Panfil wygrał swój premierowy mecz w poniedziałkowy wieczór. W jego ślady zechcą pójść następni, choć nie będzie to łatwe.

Na mecz dnia wybrano pojedynek deblistów. Rywalizacja Mateusza Kowalczyka i Tomasza Bednarka z braćmi Skupskimi, to pojedynek deblowych triumfatorów szczecińskiego challengera z poprzednich lat.

Na stronie 24kurier.pl na bieżąco uzupełniać będziemy wyniki zakończonych spotkań.

Plan gier na wtorek:

KORT CENTRALNY
Albert Montanes (Hiszpania, 8) – Renzo Olivo (Argentyna)   5:7, 6:4, 4:6
Marek Michalicka (Czechy) – Jan Struff (Niemcy, 7)   7:6, 4:6, 3:6
Filip Krajinovic (Serbia, 3) – Alessandro Giannessi (Włochy)   6:1, 7:6
Kamil Majchrzak (Polska) – Robin Haase (Holandia, 2)   przerwany
Bednarek/Kowalczyk – Skupski/Skupski (2)   przełożony

KORT NR 1
Inigo Cervantes (Hiszpania, 5) – Vladimir Ivanov (Estonia)   6:1, 7:5
Andrea Arnaboldi (Włochy) – Paweł Ciaś (Polska, WC)   7:6, 4:6, 3:6
Pablo Busta (Hiszpania, 1) – Robin Kern (Niemcy, Q)   6:4, 7:5
Marcin Gawron (Polska, WC) – Filippo Volandri (Włochy)   przerwany
Moser/Struff (3) – Ambroży/Mesters (WC)   przełożony

KORT NR 2
Julien Cagniga (Belgia) – Maciej Rajski (Polska, Q)   6:1, 6:0
Tristan Lamasine (Francja) – Hubert Hurkacz (Polska, Q)   3:6, 3:6
Federico Gaio (Włochy) – Adrian Sikora (Słowacja)   6:2, 6:2
Ivanov/Teixeira – Olivo/Romboli   6:4, 4:6, 12:10
Hurkacz/Walkow (WC) – Lamasine/Martin   przerwany

KORT NR 6
Arnaboldi/Cecchinato – Motti/Paval (4)   przerwany
Cermak/Sitak (1) – Mertl/Michalicka   przełożony


Zobacz galerię zdjęć Ryszarda Pakiesera z pierwszego dnia zmagań turnieju głównego Pekao Szczecin Open:

 

Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA) Tenis. Ciaś dołączył do Hurkacza (NA ŻYWO, GALERIA)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy