poniedziałek, 25 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Tenis. Cały Janowicz...

Tenis. Cały Janowicz...

Tenis. Cały Janowicz...
Data publikacji: 2017-07-03 23:40
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-04 16:46
Wywietleń: 508 273653

Na inaugurację tenisowego turnieju w Wimbledonie Jerzy Janowicz wygrał w poniedziałek z Kanadyjczykiem Denisem Shapovalovem 6:4, 3:6, 6:3, 7:6 (7-2) i po raz pierwszy od 2015 roku awansował do II rundy w Wielkim Szlemie. Tam jego rywalem będzie rozstawiony z „14” Francuz Lucas Pouille.

Po zwycięstwie Janowicz wyszedł z konferencji prasowej jeszcze przed rozpoczęciem zadawania mu pytań, gdyż… nie odpowiadała mu obecność jednego z dziennikarzy.

Przypomnijmy, że po jednym ze spotkań tenisowego turnieju w Pekao Szczecin Open, Janowicz tak ze złością uderzył o kort rakietą, że ta wygięła się niczym z plasteliny...

(pap, mij)

Na zdjęciu: Jerzy Janowicz po meczu z Denisem Shapovalovem

Fot. EPA

Komentarze

Sponsor
Burak i cham mam nadzieję że żaden sponsor nie nawiąże z kimś takim współpracy, zaprzeczenie idei tenisa i sportu w ogóle
2017-07-04 14:33:28
Arkady
Na początku konferencji prasowej Janowicz poprosił przedstawiciela "Tenisklubu", Artura Rolaka, aby ten opuścił salę. Dziennikarz odmówił, tłumacząc, że jest w pracy. Wtedy łodzianin wszedł poziom wyżej, zwracając się do reszty obecnych słowami: - Możecie poprosić swojego kolegę, żeby wyszedł, bo nie chce mi się rozmawiać przy nim. Nie będę z tym typem współpracował, bo wiem, jakim on jest mendą i tyle - powiedział Janowicz cytowany przez Gazetę Wyborczą. Po kolejnej odmowie wstał i wyszedł w obecności zagranicznego dziennikarza, któremu najprawdopodobniej udzielił wywiadu. Warto dodać, że ów dziennikarz był jedynym przedstawicielem mediów spoza Polski. Chyba ten "Jerzyk" powinien podjąć leczenie psychiatryczne. Im prędzej, tym lepiej. Dla niego samego i otoczenia.
2017-07-04 08:38:55
humor
Gwiazdą z humorami można być, gdy jest się mistrzem wygrywającym mecze, a nie zawodnikiem, który pierwszy raz od dwóch lat dostał się do II rundy.
2017-07-04 06:49:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy