Sobota 03 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Squash. Matusik najlepszy

Data publikacji: 2021-11-08 23:43
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-08 23:43
Squash. Matusik najlepszy
Juniorka Hania Strzębała gra w lidze coraz lepiej  

Po pięciu kolejkach Toyota Szczecińskiej Ligi Squasha wciąż trudno wskazać zdecydowanych faworytów. Po weekendowych zmaganiach poznaliśmy już czwartego zwycięzcę rundy. Tym razem to Maciej Matusik najlepiej spisywał się w ekstraklasie i zwyciężył w bardzo wymagającej kolejce, do której zgłosiło się aż 81 graczy.

Drugi w tabeli Jannik Unland zdołał co prawda pokonać Matusika decydującym „złotym punktem”, jednak wcześniej uległ Piotrowi Chomickiemu i sensacyjnemu w tej rundzie Łukaszowi Habratowi, który zajął 3 miejsce. Do ekstraklasy wracają natomiast Przemysław Kraczkowski i Patryk Zawadzki, którzy prezentowali się najsolidniej w drugiej grupie.

W kolejnych grupach awans uzyskali: (G3) Piotr Pągowski, Grzegorz Marcinkian; (G4) Tumen Ulzii, Aleksander Kubiak; (G5) Artur Szamrej, Michał Kmiecik; (G6) Mariusz Telus, Paweł Boczek; (G7) Eryk Tyczyński, Izabela Link; (G8) Joanna Śmigielska, Mateusz Czepółkowski.

W ostatniej kolejce  zagrało trzech obcokrajowców i zawodnicy z Kołobrzegu i Mrzeżyna. W rankingu sklasyfikowanych jest już 130 graczy, a po pięciu rundach prowadzą: Arkadiusz Pańczyk w kategorii open i Magda Chomicka wśród pań.

(woj)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA