Poniedziałek 04 lipca 2022r. 
REKLAMA

Sportowa sobota (FILM)

Data publikacji: 2016-01-09 09:23
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:39
Sportowa sobota (FILM)
 

Ligowa sobota nie będzie tym razem obfita w wydarzenia sportowe. Żadna z naszych drużyn z najwyższej klasy rozgrywkowej nie rozgrywa meców ligowych, a nasi I ligowcy w komplecie grają na wyjazdach. Największą sportową atrakcją jest sparring piłkarzy Pogoni z Arkonią.

PIŁKA NOŻNA

11.00: Pogoń Szczecin - Arkonia Szczecin

Piłkarze Pogoni Szczecin są po dwóch dniach testów, a sparringiem z Arkonią mają rozpocząć okres przygotowawczy i przypomnieć się swoim kibicom.

Mecz rozegrany zostanie przy ul. Pomarańczowej na osiedlu Bukowe, a portowcy wystąpią w najsilniejszym składzie - z pozyskanym niedawno Adamem Gyurcso.

Zobacz, jak wyglądały testy piłkarzy Pogoni Szczecin:

SIATKÓWKA

18.00: KPS Siedlce - Espadon Szczecin 

Wiceliderujący w I-ligowej tabeli szczecinianie zmierzą się z ligowym średniakiem, a na trenerskiej ławce naszą drużynę poprowadzi Milan Simojlović, dotychczasowy asystent niedawno zmarłego Dejana Brdjovića. W szczecińskim zespole nie zagra już hiszpański przyjmujący Sergio Nonda, który po krótkim pobycie w Szczecinie opuścił klub.

18.30: Karpaty Krosno - PSPS Chemik Police 

W I lidze siatkarek podopieczne Mariusza Bujka, które zajmują V lokatę w tabeli, zagrają w Krośnie z rywalkami plasującymi się o miejsce wyżej, do których tracą trzy punkty, a więc mają szansę przy wygranej 3:0 lub 3:1 na doścignięcie Karpat.

KOSZYKÓWKA

17.30: Pogoń Prudnik - Spójnia Stargard 

W I lidze stargardzianie zmierzą się z Pogonią, która wyprzedza ich o jedno miejsce i jeden punkt.

- Jesteśmy w dobrej dyspozycji i jedziemy po zwycięstwo - powiedział trener Spójni Wiktor Grudziński.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA