wtorek, 02 czerwca 2020.
Strona główna > Sport > Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu

Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu [GALERIA]

Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu
Data publikacji: 2019-11-06 15:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-06 17:48
Wywietleń: 1012 426231

W hali Netto Arena odbyła się 12. edycja imprezy „Sportowe Powitanie Jesieni z Mistrzem Sportu, zorganizowana przez Dom Kultury „Słowianin" w ramach projektu „Ekoprzedszkolak”.

W zabawie uczestniczyło blisko 300 szczecińskich przedszkolaków oraz gwiazdy szczecińskiego sportu: mistrz olimpijski i mistrz świata w wioślarstwie Marek Kolbowicz, mistrzyni Europy w siatkówce Maria Liktoras, młodzieżowy medalista mistrzostw świata i Europy w biegu na 400 m. p. pł. Patryk Dobek, oraz piłkarze III-ligowych rezerw Pogoni Szczecin: Daniel Kusztan i Jakub Kuzko. 

W zajęciach uczestniczyli też: trzykrotny olimpijczyk w kolarstwie torowym, dwukrotny mistrz Europy, wielokrotny medalista Damian Zieliński, były piłkarz Pogoni Szczecin Bartosz Ława, oraz Arkadiusz Skrzypiński - utytułowany sportowiec niepełnosprawny.

Oprócz zajęć sportowych zorganizowanych na dziesięciu stanowiskach, które odbywały się zgodnie z zasadami Fair Play, dla uczestników przygotowywano gry, zabawy sportowo-rekreacyjne oraz konkursy z nagrodami. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a na koniec spotkania również poczęstunek. ©℗ 

(mij)

Fot. R. Pakieser

Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie