niedziela, 17 listopada 2019.
Strona główna > Sport > Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu

Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu [GALERIA]

Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu
Data publikacji: 2019-11-06 15:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-06 17:48
Wywietleń: 609 426231

W hali Netto Arena odbyła się 12. edycja imprezy „Sportowe Powitanie Jesieni z Mistrzem Sportu, zorganizowana przez Dom Kultury „Słowianin" w ramach projektu „Ekoprzedszkolak”.

W zabawie uczestniczyło blisko 300 szczecińskich przedszkolaków oraz gwiazdy szczecińskiego sportu: mistrz olimpijski i mistrz świata w wioślarstwie Marek Kolbowicz, mistrzyni Europy w siatkówce Maria Liktoras, młodzieżowy medalista mistrzostw świata i Europy w biegu na 400 m. p. pł. Patryk Dobek, oraz piłkarze III-ligowych rezerw Pogoni Szczecin: Daniel Kusztan i Jakub Kuzko. 

W zajęciach uczestniczyli też: trzykrotny olimpijczyk w kolarstwie torowym, dwukrotny mistrz Europy, wielokrotny medalista Damian Zieliński, były piłkarz Pogoni Szczecin Bartosz Ława, oraz Arkadiusz Skrzypiński - utytułowany sportowiec niepełnosprawny.

Oprócz zajęć sportowych zorganizowanych na dziesięciu stanowiskach, które odbywały się zgodnie z zasadami Fair Play, dla uczestników przygotowywano gry, zabawy sportowo-rekreacyjne oraz konkursy z nagrodami. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a na koniec spotkania również poczęstunek. ©℗ 

(mij)

Fot. R. Pakieser

Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu Sport dziecięcy. Przedszkolaki z mistrzami sportu

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie