Poniedziałek, 26 lutego 2024 r. 
REKLAMA

SONDA. Czy Polska wygra z Niemcami?

Data publikacji: 16 czerwca 2016 r. 12:14
Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2020 r. 15:48
SONDA. Czy Polska wygra z Niemcami?
Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski  

Mirosława Majorek   Fot. Ryszard PakieserMirosława Majorek ze Szczecina:

– Moim zdaniem będzie 2-1 dla Polski. Wydaje mi się, że mamy teraz bardzo dobrą drużynę, którą stać na dużo więcej niż w ostatnich latach. W piłce nożnej, jak w każdym sporcie, może się zdarzyć wszystko. Widziałam mecz z Irlandią Północną, Polska zagrała bardzo dobrze, stworzyła dobre sytuacje i wygrała. Liczę na to, że daleko zajdziemy na tych mistrzostwach.

 

 

Iwona Uścińska ze Szczecina:

– Będzie ciężko wygrać z Niemcami. Stawiam na remis. W domu z rodziną także obstawiamy wyniki. Jak oceniam szanse Polaków na Euro 2016? Wydaje mi się, że wyjdziemy z grupy, mecz z Niemcami pokaże, ile warta jest nasza drużyna. Z grupy wyjdziemy, ale co będzie dalej, nie wiem. Pierwszy mecz podobał mi się, Lewandowski nie grał jak gwiazda, tylko pracował dla drużyny. (szymw)

 

Dariusz Urban   Fot. Czesław BurdunDariusz Urban z Reska:

– Lubię piłkę nożną. Stawiam na remis – jeden do jednego. Euro 2016 oglądam od samego początku. Trzymam kciuki za naszych piłkarzy. Trzeba wspomagać duchowo naszą reprezentację. Myślę, że każdy Polak tak powinien. Mecz Polska kontra Niemcy będę oglądać z żoną i całą rodziną. Liczę na to, że wyjdziemy z grupy i nasi piłkarze dostarczą nam jeszcze wiele pięknych sportowych emocji. (cz.b.)

 

Adam Socik   Fot. Aneta SłabaAdam Socik ze Stargardu:

– Oczywiście, że kibicuję polskiej drużynie podczas Euro 2016, ale nie należę do zagorzałych fanów piłki nożnej. Można powiedzieć, że jestem „kibicem w wersji light”. Obserwuję rozgrywki naszych piłkarzy i trzymam za nich kciuki bardziej z powodów patriotycznych niż sportowych. Ale, oczywiście, życzę im samych sukcesów! Uważam, że mamy spore szanse w starciu z Niemcami. Myślę tak zwłaszcza po ostatnim meczu z Irlandią Północną, kiedy nasza drużyna wykazała się dużymi umiejętnościami piłkarskimi i zwyciężyła. (gra)

 

Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski, Ryszard Pakieser, Czesław Burdun, Aneta Słaba

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

chester
2016-06-18 07:53:05
Halo! Pobudka! Już po meczu - Polska zremisowała.
Czy Polska wygra z Niemcami?
2016-06-16 15:40:27
Rozumiem, żart.
Jakób
2016-06-16 14:26:13
A ja będę oglądał program na TVP2 - tam na pewno wygramy.
Jarun
2016-06-16 13:32:35
A ja wiem kto zostanie królem strzelców na Euro! Mohamed z Afganistanu!
Obserwatorka
2016-06-16 13:13:01
Wynik jest dużą niewiadomą, fajnie byłoby wygrać ale stawiam na remis. Ważne jest żebyśmy dobrze zagrali, a nie byli tylko tłem tak jak dla nas tłem (trudnym) była Irlandia PŁ.
guciu
2016-06-16 12:54:11
Moim zdaniem chociaż nie powinno wracać się do historii stawiam wynik 0 : 0 jak podczas Mistrzostw Świata w Argentynie 1978 roku.
Wiadomo
2016-06-16 12:21:58
Przegramy. 1:3, niestety.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA