środa, 23 września 2020.
Strona główna > Sport > Snooker. Paweł Rogoza wicemistrzem Europy

Snooker. Paweł Rogoza wicemistrzem Europy

Snooker. Paweł Rogoza wicemistrzem Europy
Data publikacji: 2019-06-04 12:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-04 14:34
Wywietleń: 777 394942

W serbskiej stolicy Belgradzie zakończyły się mistrzostwach Europy 6Reds Snooker Championship, w których rywalizowało 76 zawodników z 24 krajów, a szczecinianin Paweł Rogoza zdobył srebrny medal i tytuł wicemistrza naszego kontynentu.

W finale, który rozstrzygnął się dopiero w decydującym dziewiątym frejmie, szczecinianin walczył do końca i dopiero wbicie niebieskiej bili przez francuskiego przeciwnika pogrzebało ostatecznie jego szansę na zwycięstw i złoto.

Paweł Rogoza zaprezentował bardzo wysoki poziom gry i umiejętności, co jak sam przyznaje, nie byłoby możliwe bez odpowiedniego przygotowania. Przez tydzień przed mistrzostwami Europy trenował na stole Star (w Coolflowers), bo na takich właśnie stołach rozgrywane są wszystkie tej klasy turnieje, jak właśnie ten w Belgradzie. Ogranie się na takim stole wpływa też pozytywnie na psychikę zawodnika. Paweł Rogoza komentuje to krótko, że „efekty mówią same za siebie". Gratulujemy naszemu zawodnikowi oraz życzymy odpoczynku i szybkiego zregenerowania sił, bo już rozpoczął rywalizację, razem z Michałem Ebertem, w drużynowych mistrzostwach Europy. ©℗

(mij)

Na zdjęciu: Paweł Rogoza w akcji
Fot. Archiwum

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie