Sobota, 04 maja 2024 r.

Skoki narciarskie. Dawid Kubacki z wygraną i rekordem skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Dwóch Polaków na podium

Data publikacji: 01 stycznia 2021 r. 17:35
Ostatnia aktualizacja: 02 stycznia 2021 r. 08:20

Dawid Kubacki zdobył pierwsze miejsce w drugim konkursie 69. edycji Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Na drugiej pozycji uplasował się Norweg Halvor Egner Granerud, a trzeci był Piotr Żyła.

Tuż za podium w noworocznym konkursie stanął Kamil Stoch. Na dziesiątym miejscu znalazł się Andrzej Stękała, a 22 był Klemens Murańka.

Dawid Kubacki w drugiej serii konkursu lądując na 144 metrze ustanowił nowy rekord skoczni w Garmisch-Partenkirchen.