czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Trzysetowy spacerek Chemika

Siatkówka. Trzysetowy spacerek Chemika

Siatkówka. Trzysetowy spacerek Chemika
Data publikacji: 2018-01-21 19:36
Wywietleń: 919 310543

Liga Siatkówki Kobiet: POLI BUDOWLANI Toruń - CHEMIK Police 0:3 (16:25, 22:25, 21:25)

CHEMIK: Smarzek, Veljković, Mirković, Mędrzyk, Simeonova, Zaroślińska, Krzos (libero) oraz Gajgał-Anioł, Busa

Mecz czołowej drużyny z jednym z outsiderów nie wzbudził w Toruniu zbytniego zainteresowania, a w blisko 6-tysięcznej hali pojawiło się zaledwie ok. 400 kibiców.

Spotkanie było jednostronnym widowiskiem, a przewaga policzanek bezdyskusyjna. Nasz zespół do wygranej potrzebował zaledwie godzinę i 14 minut, a najkrótszy pierwszy set, trwał jedynie 20 minut.

Od początku pojedynku policzanki osiągnęły przewagę, a torunianki w pierwszym secie stawiały czoła do stanu 9:10. Później Chemik wygrał bardzo pewnie do 16. Drugi set był bardziej zacięty, ale w końcówce Chemik przejął inicjatywę i triumfował.

W ostatniej partii od początku wyraźnie prowadził nasz zespół, ale pewne rozluźnienie spowodowało, że gospodynie doprowadziły do stanu 21:22. Mobilizacja na finiszu pozwoliła jednak podopiecznym Jakuba Głuszaka pewnie zwyciężyć. Najlepszą zawodniczką meczu (MVP) wybrana została Mędrzyk.©℗ (mij)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”