środa, 15 lipca 2020.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Trzeci sezon Grajber w Chemiku

Siatkówka. Trzeci sezon Grajber w Chemiku

Siatkówka. Trzeci sezon Grajber w Chemiku
Data publikacji: 2020-05-27 11:18
Wywietleń: 404 456954

Grupa Azoty Chemik przedłużył kontrakt z Martyną Grajber. Dla kapitana drużyny będzie to już trzeci z rzędu sezon w Policach. Z Chemikiem Martyna Grajber zdobyła mistrzostwo Polski, dwa Puchary Polski i Superpuchar.

W minionym sezonie wystąpiła w 19 meczach ligowych zdobywając w nich 145 punkty. Była też jedną z najlepszych przyjmujących sezonu. Ze średnią blisko 56-procent zajęła w rankingu przyjmujących LSK czwarte miejsce.

- Jeśli mówimy o transferach w Polsce, to Chemik jest najbliższy mojemu sercu. Rozmowy z trenerem dotyczące przyszłości były bardzo przekonujące. Biorąc pod uwagę alternatywy, długo się nie zastanawiałam i podjęłam decyzję o przedłużeniu umowy - mówi Martyna Grajber.

Grajber to druga przyjmująca, która pozostanie w klubie na kolejny sezon. Chemik potwierdził wcześniej dalsze występy Kubanki Wilmy Salas. Po rehabilitacji operowanego kolana do grona tego dołączy najprawdopodobniej Natalia Mędrzyk. Na pozycji przyjmującej ma być w nowym sezonie próbowana także nominalna atakująca Martyna Łukasik.

Oficjalnie obok Salas i Grajber kontrakty na nowy sezon z Chemikiem podpisały także środkowa Iga Wasilewska i rozgrywająca Marlena Kowalewska. (woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie