czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Ruciak na kolejny sezon

Siatkówka. Ruciak na kolejny sezon

Siatkówka. Ruciak na kolejny sezon
Data publikacji: 2017-05-24 14:14
Wywietleń: 1179 259776

Coraz bardziej krystalizuje się skład Espadonu na kolejny sezon w siatkarskiej Plus Lidze. Klub oficjalnie potwierdził już dwóch atakujących i rozgrywającego, a pozostanie w Szczecinie na kolejny sezon zadeklarował mistrz Europy i wicemistrz świata Michał Ruciak.

- Może nie zostało to jeszcze oficjalnie ogłoszone, ale mogę powiedzieć, że zostaję w klubie na kolejny sezon. Bardzo mi się tu podoba. Tutaj zaczynałem swoją ligową karierę i chcę tu dalej grać, tym bardziej że nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Na pewno wkrótce pojawią się kolejni nowi zawodnicy i w nowym sezonie będziemy walczyć, o jak najlepsze wyniki. Jest nadzieja, że zespół będzie mocniejszy - mówi Michał Ruciak czołowy przyjmujący Espadonu w poprzednim sezonie.

W Espadonie obok Ruciaka z ubiegłorocznego składu grać będzie grać Bartłomiej Kluth. Dwoma nowymi nazwiskami w składzie są rozgrywający reprezentacji Finlandii Eemi Tervaportti i atakujący Mateusz Malinowski. Klub pożegnało już siedmiu siatkarzy i co najmniej tylu nowych graczy zagra w Espadonie. ©℗(woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”