piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Prezes bez wpływu na transfery

Siatkówka. Prezes bez wpływu na transfery

Siatkówka. Prezes bez wpływu na transfery
Data publikacji: 2016-07-21 07:42
Ostatnia aktualizacja: 2016-07-21 11:45
Wywietleń: 821 144995

PAWEŁ Frankowski, od kilku dni nowy prezes Chemika Police, nie jest w środowisku siatkarskim osobą anonimową. W przeszłości grał we Flocie Świnoujście i AZS Szczecin, a doświadczenia organizacyjne zbierał w Błyskawicy  i Espadonie Szczecin, który przed kilkoma tygodniami oficjalnie dołączył do rozszerzonych rozgrywek Plus Ligi.

- Tak, byłem z tą drużyną od początku. Najpierw próbowaliśmy projekt z Błyskawicą Szczecin, on dał nam wiele doświadczeń, przemyśleń i wniosków. Później przyszedł Espadon, uwierzyliśmy w możliwość awansu do Plusligi i po niecałych trzech latach udało nam się go wywalczyć. Swoją nową pracę traktuję jako wyzwanie. Kobiety są niezwykle zagadkowe i wymagają inspiracji. Z drugiej strony, siatkówka jest jedna i prowadzenie klubów męskich i żeńskich jest bardzo podobne  - mówi Paweł Frankowski w wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej Chemika.

Paweł Frankowski zastąpił na stanowisku prezesa Adama Kulbieja, który kierował Chemikiem przez niespełna trzy miesiące. Wpływ na kształt drużyny i transfery miał jednak głównie poprzedni zarząd z prezes Joanną Żurowską na czele. To za jej kadencji podpisano już większość kontraktów.

- Skład zespołu został zakontraktowany jeszcze przed moim przyjściem, więc w kwestiach personalnych niewiele miałem do powiedzenia. Ufam jednak, że zakontraktowane zawodniczki razem ze sztabem szkoleniowym zagrają o najwyższe cele i trofea. W biurze jestem drugi dzień, zapoznaję się z dokumentami, materiałami. Jest tego sporo. Chciałbym, aby klub funkcjonował w sposób transparentny i przyciągał na trybuny dużo kibiców, którzy w sporcie są najważniejsi. To dla nich gramy - deklaruje nowy prezes Chemika. (woj)

 

Komentarze

fran
franek prezes pisior dobra zmiana to widac na zdj
2016-07-21 11:44:04
cototonie
PISowska zmiana sukcesów nie wróży. Takich osiągnięć jak za Żurowskiej i Jałosińskiego jako prezesa Polic, Chemik już długo miał nie będzie. Dziewczyny wprawdzie poległy w europejskich rozgrywkach, ale mistrzostwo Polski i Puchar Polski były w Policach. Teraz obawiam się, że tak niestety nie będzie......
2016-07-21 11:06:17
Lepsza rada
i pamiętaj chłopie nie mieszaj politycznych aspiracji czy przynależności w obowiązki sportowe.Sport to nie zabawa w politykę.Musisz się zdecydować i oddać się całym sercem tylko jednemu.
2016-07-21 10:03:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy