czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Sport > Siatkówka. Passa Chemika podtrzymana

Siatkówka. Passa Chemika podtrzymana

Siatkówka. Passa Chemika podtrzymana
Data publikacji: 2018-02-10 20:53
Wywietleń: 777 313615

Chemik Police - PTPS Piła 3:1 (25:19, 25:20, 23:25, 25:17)

Chemik: Bełcik, Smarzek, Gajgał-Anioł, Veljković, Mędrzyk, Busa, Krzos (libero) oraz Mirković, Zaroślińska-Król.

Niespełna trzy dni po występie w Lidze Mistrzyń w bułgarskim Płowdiw siatkarki Chemika walczyły o punkty na parkietach Ligi Siatkówki Kobiet. Przed własna publicznością pokonały ekipę z Piły. To było ósme z rzędu zwycięstwo mistrzyń Polski w krajowych rozgrywkach.

Przeciwko PTPS policzanki zagrały zdecydowanie skuteczniej niż w ostatnim meczu Ligi Mistrzyń. W ataku skutecznościa imponowały Veljković i Medrzyk. Sporo punktów zdobywała też Smarzek, która w wyjściowej szóstce wyszła na boisko jako atakująca.

W pierwszym secie Chemik prowadził wyraźnie przez cały czas. W kolejnym pilanki doprowadziły do remisu 17:17, ale końcówka seta należała już do ekipy trenera Głuszaka. Zespół gości przełamał Chemika w trzeciej odsłonie,ale na więcej mistrzynie Polski już nie pozwoliły i w decydującej partii odniosły najbardziej przekonywujące zwycięstwo. (woj)

Fot. R. Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”